Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osz Ty!

Jak glugo wychodzi pierwszy zab??

Polecane posty

Jak to bylo u waszych maluszkow? Jak zauwazylyscie ze to wlasnie to? Jak sie zachowywaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dokladnie bo u
nas zeby wychodzily niemal bezobjawowo ale pierwszy zab pojawil sie w 10 miesiacu zycia a od 4 meisiaca co chwile pediatra powtarzala ze dziasla sa rozpulchnione. wiec pierwszy dlugo wychodzil, nastepne poszly gladko w ciagu pol roku 12 zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn zaczal zabkowac w wieku 5 miesiecy. Pierwszy zab wyszedl jak mial niecale 7 miesiecy. Tydzien pozniej wyrosl drugi. Jak poznac zabkowanie? Slinienie,brak apetytu,biegunka,goraczka. Maly zaczynal marudzic wieczorami i budzil sie w nocy z placzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaaaaaaa
Pytanie jest jak długo wychodzi pierwszy ząb a nie kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dokladnie bo u
wiec ja odpowiedzialam zgodnie z pytaniem, od 4 miesiaca dziasla byly rozpulchnione zab pojawil sie w wieku 10 miesiecy. wychodzi pol roku. czy to mozliwe? nie mam pojecia ale byc moze u nas tyle ten pierwszy zabek potrzebowal czasu, nastepne wychodza szybko srednio 2 zeby na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pediatryczka mi mówiła, że zęby wychodzą bardzo długo - juz nawet w 3 miesiacu dziecko z tego powodu zaczynają swędzieć dziąsła. Trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie - indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×