Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magnetia

Dobry ginekolog w Krakowie - infekcja...

Polecane posty

Witajcie! Mówiąc krótko: walczę z dziwnymi, przewlekłymi stanami zapalnymi pochwy. Proszę mi się tu nie śmiać, kobiety, które mają ten problem wiedzą, że to mordęga. Proszę też nie dawać porad w stylu: jedz jogurty i podmywaj się mydłem glicerynowym, bo naprawdę już przewaliłam mnóstwo stron na ten temat i sporo rzeczy wypróbowałam. Moim problemem są lekarze, którzy kolejnymi lekami (antybiotykami najczęściej) wpędzają mnie tylko w kolejne ataki grzybicy. Chodziłam już do trzech i żaden mi nie pomógł. Kończy się zawsze tak, że dają mi rady w stylu: "niech sobie pani zrobi przerwę w leczeniu", co na ludzki język należy przetłumaczyć "nie wiem już, co dalej z panią zrobić". A ja nadal mam upławy swędzenia i inne cuda. Wygląda na to, że potrzebuję lekarza SPECJALISTY PRZEZ DUŻE "S". Dziewczyny i panie drogie, nie interesują mnie oczywiście tacy, którzy chętnie przepisują antykoncepy albo dobrze prowadzą ciążę. Czy są tutaj panie, które miały podobny do mojego problem (przewlekłe infekcje) i zostały wyleczone? Kto wam w końcu pomógł? Będę bardzo wdzięczna za opinie. Pozdrawiam! P. S. Dysponuję chudym studenckim portfelem, więc lekarze na NFZ mile widziani, ale prawdę mówiąc nie mam już cierpliwości do nich, także wyciągnęli ode mnie kupę kasy, stąd chętnie zapłacę za dobrego specjalistę, który mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja chodzę do pani dr Migdał przyjmuje prywatnie koło jubilatu, moim zdaniem jest skuteczna z tym że po pół roku znowu mi wróciła grzybica i teraz obecnie też się leczę, więc na Twoje ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Warszawy, więc nie pomogę,ale polecam ze swojej strony lacibios femina i dietę z tej stronki: http://www.candida.peet.pl/index5.php mnie wyleczyła kuracja 6miesięczna flukonazolem, a na start globulki dopochwowe, końska dawka flukonazolu i krem pimafucort. do tego leczył się partner, nie współżyłam przez miesiąc a potem przez te 6 miesięcy tylko przy użyciu prezerwatywy... cieżko było, ale się udało. lacibios dalej łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
ja mam zaufanego lekarza, ale prowadzę u niego głównie ciążę, nawracającej grzybicy nigdy nie miałam. Owszem zdarzają mi się takie infekcje, ale dość sporadycznie. A miałaś robiony posiew z antymykogramem?-wiem że to podstawa w leczeniu przewlekłej grzybicy. Wiem też że takie problemy mogą być związane z cukrzycą albo wahaniami hormonów-ale to pewnie też masz przebadane jeśli długo się leczysz. Mnie generalnie pomagają podstawowe leki i probiotyki-zazwyczaj po leczeniu biore przez 20 dni provag i problem szybko nie wraca. Mój lekarz to Leszek Sowiński-przyjmuje na ul.Karmelickiej-namiary znajdziesz w necie.To prywatny lekarz. Pracuje tez w szpitalu na Ujazdku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łondaaaa
polecam w krk dr magdalene trojnar-podleśny, ma prywatny gabinet na firldorfa-nilla. robi wymazy na miejcu, ma spore doświadczenie bo pracuje tez w szpitalu. ceny takie sobie, jak to u prywatnych lekarzy. jej stronka www.gravida.pl. mnie pomogła wiele razy. spróbuj tez z probiotykami dopochwowymi np. lactovaginalem, na odbudowanie prawidłowej flory bakteryjnej w pochwie. to nigdy nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi wszystkim, ale prosiłam - nie marnujcie klawiatury na rzeczy, które wiem ;) Probiotyki biorę, posiew miałam. Obecnie staram się ograniczać cukry w diecie, wpieprzam jogurty. Aha - w posiewie nie wyszły mi żadne grzyby i nie jestem w tej chwili leczona na grzybicę. Wyszedł jakiś paciorkowiec. Problem w tym, że leczenie na paciorkowca polega na podawaniu antybiotyków, a wtedy w istocie dostaję grzybicy i żadne probiotyki mi nie pomogą, kiedy lekarze tkają we mnie właśnie antybiotyki. Potrzebuję diagnozy, która odpowie na pytanie, dlaczego bez przerwy mam glutowate upławy. Grzybica (swędzenie) pojawia się dopiero w wyniku zajebistych pomysłów lekarzy... Obecnie pani doktor uznała, że mam wielką nadżerkę i to przez nią stan zapalny i upławy. Potem spojrzała na... antybiogram sprzed roku i na jego podstawie pakuje we mnie globulki z antybiotykiem. Co to ma wspólnego z nadżerką - nie mam pojęcia. Spróbowałam, bo co miałam zrobić? Już trzeci lekarz. No i widzę, że nie jest lepiej tylko gorzej. Chyba od niej ucieknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam, choćby dlatego, że muszę tu wylać swoje żale. Po kolejnych lekach od "pani doktor" jest coraz gorzej... wskoczyłam na "Znany lekarz" i odkryłam, że babka u wszystkich leczy nadżerki (w tym nieistniejące). Ostrzegam więc przed "doktor" Lempart-Kłusek. Teraz nawet hurtowe ilości Lactovaginalu nie uchroniły mnie przed swędzeniem :( Ktoś jeszcze zna dobrego lekarza w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę
Dr Małgorzata Radecka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apocot
lacibios femina to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
Mam dwóch dobrych ginekologów, ale nie w Krakowie, niestety. Wybierz raczej mężczyznę - jest ich więcej w zawodzie i z większym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATKA LWICA
idż w zioła... znajdź dobrego zielarza który jest jednocześnie lekarzem medycyny żeby wiedział co robi także z medycznego punktu widzenia tego moge polecić http://www.homeopatapoznan.pl/kontakt.html jego ziołowa mieszanka rozprawiła sie raz na zawsze z moimi nawracającymi dolegliwościami (nie były ginekologiczne ale też bujałam sie latami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga 25
mam podobny problem ,prosze o namiary na dobrego lekarza z Krakowa ,ktory daje rade wyleczyc przewlekly stan zapalny pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga 25
kochane czytelniczki,zwiedzi\lam kilkunastu lekarzy wszystkie metody:antybiogramy,probiotyki itp. i nic z tego,jeszcze raz prosze moze znacie kompetentnego ginekologa w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może warto podbić do tego najsłynniejszego - Andrzeja Wojtysia? Podobno straszna masówka, wizyta 15 minut ale duże doświadczenie i skuteczność. Moją przyjaciółkę wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam mojego Tomasza Milewicza, przyjmuje prywatnie na Sadowej. Prowadził moją ciąże i moich dwoch koleżanek. Jest na prawde dbrym specjalistom. Zwłaszcza od tzw trudnych przypadków sprowadzania dzieci na świat ale z grzybicami tez daje sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 25
Dziękuję za wypowiedzi na temat waszych doświadczeń z ginekologami odwiedziłam Bastę i syna ,Chałupczaka,Home ponoć to jedni z najlepszych i nie dali rady taka infekcja bakteryjna BV że antybiotyki nie skutkują a probiotyki też nie pałeczki kwasu mlekowego nie chcą się zasiedlić i są wypierane przez bakterie .Czy jakiś lekarz da temu rade? chodzi o dobrego specjaliste od infekcji.Lekarze w prostych sprawach pomagają ,ale gdzie tacy co się zmierzą z trudnym przypadkiem.prosze piszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 25
Bardzo proszę też "Magnetie" która boryka się z podobnym problemem o pomoc.Kochana ,czy znalazłaś specjalistę przez duże S lub sposób na te dolegliwości.Odezwij się i podziel się co się wydarzyło w Twojej sprawie od czasu pierwszego wpisu na forum .Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamalami
Magnetia, ja też miałam ten problem. Złapała mnie pewnego razu grzybica i musiałam na gwałt szukać dobrego ginekologa - wtedy odkopałam stary adres, kiedy chodziłam do niego jeszcze wcześniej - to dr Skotnicki, niestety leczy prywatnie (wizyta kosztuje 50zł). To starszy gość, ma specyficzne poczucie humoru - ale wystarczy mu zwrócić uwagę (tak jak zrobiła to moja koleżanka) i już nie żartuje sobie :). Pamiętam, że za pierwszym razem przepisał mi taki lek chyba Gynazol, taki w strzykawce, potem było super - dopóki nie przyplątało się drugi raz. Wtedy dostałam raz jeszcze Gynazol, leki dla partnera (bo on mógł być nosicielem) oraz specjalną szczepionkę bodajże Candivac. Minęły już 3 lata, grzybicy nie ma, mimo że byłam w ciąży (a większość kobiet w ciąży zmaga się z grzybicą) i jestem naprawdę zadowolona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam się wywołana, ale nie mam żadnych wieści, zwłaszcza dobrych. Jakiś czas chodziłam do tej pani dr, ale przestałam. nie wiedziałam wciąż gdzie, miałam przeprowadzkę, a teraz jestem w dołku finansowym i nie chodzę nigdzie, choć od czasu do czasu czuję swędzenie, mam ataki parcia na pęcherz, mimo kuracji Furaginem (od lekarki ogólnej), to się zazębia. Gynazol kiedyś brałam. Nie za bardzo pomogło. Chyba nic mi nie pomoże. Nie mam pieniędzy, nie mam siły. Kupie sobie kota i rzucę to w pierony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 25
Dziękuje za wypowiedzi..Może ten dr Skotnicki? Brak entuzjazmu z mojej strony i niepewność co do lekarzy wynika z tego że byłam u wielu i ponoć najlepszych a nie pomogli.To "skakanie" po lekarzach wpędza mnie w dołek psychiczny,a zarazem szukam tego "najlepszego"O dr Skotnickim też krążą różne opine ,sama nie wiem?.tak czy inaczej bardzo dziękuje za Wasze zdanie .Proszę inne osoby o zabranie głosu.Pomagajmy sobie nawzajem .Licze na Was .Ja odebrałam teraz wyniki i to co zwykle BV i brak pałeczek a probiotyki zjadłam chyba wszystkie jakie możliwe i te doustne i dopochwowe. Co się dzieje ? najprostsza droga do wariatkowa ,bo ile można wytrzymać? w takim stanie.Podkreślam że leczenia zawsze są z antybiogramu celowanymi lekami a potem probiotyki.Zrobione było wszystko-badanie hormonalne,tarczyca,leczenie partnera ..... Co robić ,Gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 25
Dziękuje za namiar na dr.z tego co czytałam na forum to jest dobry od prowadzenia ciąży i ciekawe czy to prawda ,że lubi sobie "przysypiać" Czy może znasz podobny przypadek jak mój,że dał rade,Ja z tymi wynikami co ostatnio robiłam byłam u dr też polecanej na forach to stwierdziła,że chyba taka uroda -właśnie takie i podobne testy i u innych np :poddaje się ,co ten chory ma wtedy robić?.U mnie chodzi o zlikwidowanie bakterii i zasiedlenie właściwych pałeczek Lacto.. antybiotyki nie skutkują i probiotyki też,a normalnie tak nie powinno być,Jak odbudować mikroflorę ? Coś czytałam o kwasie bornym,ale czy on jeszcze dodatkowo nie wyjałowi i czy on zakwasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 25
Przepraszam miało być poddaje się ,anie oddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Jest w Krakowie Tomasz Łabiak na pewno z takich godnych polecenia ginekologów. W zasadzie chodzi do niego cała moja damska część rodziny. Lekarz ma swojego FB – www.facebook.com/GabinetLabiak. Można tutaj sobie sprawdzić dokładny adres i tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja chodze do dr Tomasza Milewicza, moze faktycznie czasem przysypia ale to dobry fachowiec. Robi duzo badań, nie leczy na oko, jak trzeba bierze na szpital, pracuje na Kopernika. Mnie powiedziała, że na upławy i nawracające infekcje trzeba stosowac probiotyki a nie walic tylko antybiotyki. Wiec po kazdej miesiączce, bo wtedy flora jest najbardziej osłabiona, stosuje Lactovaginal. ALe jak masz bardzo wyniszczona flore to probiotyk jednorazowo nie pomoże, musisz stosowac go długo, kilka miesiecy z przerwami oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.lekarze-kolber.pl od kiedy pierwszy raz sie tam pojawilam z moimi dolegliwosciami nie korzystalam juz z uslug innych lekarzy, zdecydowanie moge polecic, sa to okolice krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Z ginekologów w Krk to najlepsze mam doświadczenia z panem Łabiakiem. Ma czas dla człowieka, wizyta nie trwa kilku sekund. Jak byłam pierwszy raz to zebrał cały wywiad, o wszystko dopytał, nie musiałam go ciągnąć za język bez problemów odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Polecam, oby więcej takich fachowców w tej dziedzinie, bo ogólnie z ginami jest trochę problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z przewlekłymi nawrotami grzybicy. Świąd był nie do wytrzymania zwłaszcza podczas przebywania poza domem ... Trafiłam w końcu tutaj http://cmp.krakow.pl/ i skutecznie mnie wyleczyli. Od roku nie miałam żadnej grzybicy, nawet po antybiotykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam dokładny monitoring cyklu u ginekologa Tomasza Łabiaka. Rozwiązałam w końcu problem bolesnych miesiączek. Okazało się, że miałam zmianę w obszarze szyjki macicy i trochę kłopotów hormonalnych. Wszystko się nałożyło na siebie, a dopiero wskazany ginekolog wystawił pełną i prawdziwą diagnozę. Szkoda, że wcześniej do niego nie trafiłam. Przyjmuje na Podkowińskiego 4/4 w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też męczyłam się kiedyś z nawracającymi infekcjami pochwy i była to jedna wielka męczarnia :-/. Najgorsze było to że przy każdym takim ataku miałam bardzo ostre kłucie i pieczenie bo atakowało też pęcherz. Tak samo chodziłam po różnych lekarzach ale niektórzy co w ogóle nie mieści się w głowie nawet nie chcieli mnie skierować na szczegółowe badania !. W końcu trafiłam na doktora Laskowicza w Centrum Medycznym Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl który mnie z tego wyciągnął. Takie domowe sposoby jak najbardziej nie są złe ale w takim stanie są tylko uzupełnieniem leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×