Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PoznańGirl

PIERWSZA PRACA - jakie były wasze przeżycia i wrażenia?

Polecane posty

Niedługo idę do pierwszej pracy. Boję się tego co może mnie tam spotkać, ale też jestem podniecona nowym życiowym przeżyciem. A jakie były wasze przeżycia kiedy wybierałyście się do pierwszej pracy? Napiszcie ktoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL Fan
Ale do pracy? Czy na wyzysk do jakiegoś feudalisty u którego będziesz tyrać do zdechu na krzywy ryj za jakieś 800 złotych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszylam sie jak glupia
i w sumie wciaz sie ciesze, samym faktem, ze mam te prace, ze kasa co miesiac jest, ale akurat dzis jestem zmeczona, jest mi zimno i jestem cholerrnie niewyspana i mam kurevski zal do szefowej, czuje sie wykorzystywana i szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pracować w biurze zarządu siecią restauracji. Praca z papierkami. Czy tam też mogą człowieka zaganiać na śmierć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Tak, nie licz ze bedziesz wielka pania biurowa, bedziesz przynies podaj pozamiataj i pewnie jeszcze ludzie beda wredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zależy mi aż tak na pieniądzach. Mieszkam w domu z mamą i rodzeństwem, ale chciałabym zarabiać tak żeby mieć na swoje potrzeby i pomóc domownikom. Dają mi 2200 brutto, ile to wyjdzie do ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×