Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola_xxxx_

'Związek' z Tybetańczykiem

Polecane posty

Gość Karola_xxxx_

Poznałam go przypadkiem, w sklepie z eko żywnoscia. Gdy weszłam patrzył we mnie jak w obrazek, spytał, czy jestem chinką... Jestem Polką, ale mam taka urodę. Oczywiście on tez przypadł mi do gustu w 100%. To była taka strzała amora... Wymieniliśmy się numerami telefonu. Mówił, że widział mnie na mieście 2 tygodnie wcześniej i za wszelką ceną próbował się dowiedzieć km jestem. To prawda - sprawdziłam to później... Mówił, że myslał o mnie bez przerwy. Pojechałam z nim na imprezę, nigdy się tak dobrze nie bawiłam, czułam, jakbym znała go sto lat. Gdy wracalismy z imprezy, powiedział, że mus mi cos powiedzieć. Powiedział: 'Mam żonę'. Zatkało mnie. Powiedział, że jej nie kocha. Że chce się z ną rozstać, że jest w stanie to zrobić dla mnie. Minęły 4 miesiące, spotykamy się nadal, on mówi, że mnie kocha, ja jestem w nim zakochana na zabój, zmienił mnie całkowicie. Zamknęli mu dywan, wyniósł się do większego miasta, 60km od mojego. Zonę zostawił. Ciągle powtarza, że chce z nią wziąć rozwód, ale to nie takie proste, bo wszystko ma na nią przepisane... Ale ostatnio coraz rzadziej dzwoni, chce żebym to ja do niego przyjeżdżała, on nie ma czasu... Mimo to, ciągle powtarza, że mnie kocha i że chce spędzić ze mną całe życie. Ja przyjadę, bo tęsknię... Wiem, może i jestem głupia, ale nigdy czegoś takiego nie czułam do żadnego innego mężczyzny. Czy któras z was ma doświadczenie z obcokrajowcami?? Wiem, słyszałam, że to często źle się kończy ale nie generalizujmy. Dla mnie byłoby niemożliwe tak po prostu go skreślic. Chyba serce by mi pękło. Co byście mi doradzili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×