Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MidnightTemptress

Dieta śpiewaka operowego, kto ze mną ? :)

Polecane posty

Światowej sławy słowacki artysta Stefan Margita kilka lat temu rozpropagował odchudzające menu. W ciągu dwóch tygodni można dzięki niemu schudnąć 7-10 kg. Dzień 1. Rano: czarna kawa Południe: dwa gotowane jajka i gotowany szpinak Wieczór: grillowany stek, sałata i owoce Dzień 2. Rano: rogalik, czarna kawa Południe: grillowany stek, sałata i owoce Wieczór: szynka Dzień 3. Rano: bułka i czarna kawa Południe: dwa gotowane jajka, sałata i pomidory Wieczór: szynka Dzień 4. Rano: bułka i czarna kawa Południe: gotowane jajko, ementaler i gotowana lub surowa marchewka Wieczór: jogurt naturalny i owoce Dzień 5. Rano: tarta marchewka z sokiem cytrynowym i czarna kawa Południe: duszona lub gotowana ryba i pomidory Wieczór: grillowany stek i sałata Dzień 6. Rano: bułka i czarna kawa Południe: grillowany kurczak Wieczór: dwa gotowane jajka i duszona lub surowa marchewka Dzień 7. Rano: herbata z cytryną Południe: owoce Wieczór: dowolne danie, które najbardziej smakowało ci w ciągu ostatniego tygodnia Dni 8.14. Wszystko powtarzasz w tej samej kolejności. Ostatnio na tej diecie udało mi się schudnąć 6 kg... obecnie ważę 69, chcę schudnąć jakieś 5 kg jak się uda... Czy ktoś dołączy do mnie ??? Zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×