Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dania na swietaaaa

jakie potrawy przygotowujecie na święta?24-26grudnia

Polecane posty

Gość dania na swietaaaa

wiem,topikow jest sporo na ten temat,ale moze tak w jednym,konkretniej?:) pytam poniewaz pierwszy raz bede "robila swieta"... 25 grudnia spodziewam sie 12 osob i tak sobie mysle co by tu...zeby smakowalo:).czasu mam duzo....fundusze tez sie jakies znajda...wiec przepisy,potrawy moga byc rozne.... wiadomo,wazne by byly sprawdzone!:) zupelnie nie wiem jakie miesiwa podac...salatki....i cala reszte:( jezeli o ciasta chodzi zrobie tort makowy z kremem z bialej czekolady... sernik jakis...i cos na miodzie...królewiec?jeszcze poszukam...a!i piernik,czyli 4:) przepis na dooobry piernik(pomijajac ten "lezakujacy"tygodniami;))tez by sie przydal:)))))). moze wspolnymi silami latwiej bedzie cos zaplanowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dania na swietaaaa
nie,w sumie 24 nie powinien sie liczyc...wigilie pomińmy... 1 i 2 dzien świat!:) przepraszam za male litery,caps mi szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
wez ty w dupe se wsadz to kapuste z pieczarkami po cholere ja wpychasz w kazdy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpia, barszcz, pierogi z kapustą i grzybami, śledzie z cebulą, ciasto makowe, sernik, orzechy, czasami kluski z makiem,kutii już nie, nie przepadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
grzybowa, karp, śledzie, kapusta... sernik a na święta roladki wołowe z jajkiem, korniszonem, czosnkiem, cebulką w sosie; schab pieczony ze śliwką, sałatki warzywne tort biszkoptowy dodatki oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz pasuje to podać na święta
na obiad dla gośći: krokiety z pieczarkami i serem + barszcz czerwony do popicia krakus, na drugie bigos + schab pieczony bez ziemiaków. Na deser ciasta + kawa Krokiety i bigos przygotuję wcześniej tylko odgrzeję, upiekę tylko schab żeby był święży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee barszcz z krokietem na
pierwsze a na drugie bigos i schab? :o dziwne połączenie, nie pasuje kompletnie. To sie kupy nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, bo nie bede miala gosci w te akurat dni. ale zeby sobie zrobic swiateczna rozwywke, to moze zrobie na wigilie zupe grzybowa i wrzuce do niej jakies male pierozki, w niedziele golabki, w poniedzialek cos rybnego, a dopiero na wtorek dojada mi goscie, wiec na ich czesc upichce (wg. pomyslu jednej sympatycznej uzytkowniczki kafe ;) poledwiczki z gorgonzola i ziemniakami z gruszka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×