Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paszteciki w ilości hurtowej

musze wykonać w najbliższym czasie

Polecane posty

Gość paszteciki w ilości hurtowej

paszteciki z ciasta francuskiego z farszem grzybowym - takie do barszczu, w ilościach hurtowych, w trzech rzutach :) wiem, brzmi strasznie, ale inni mają gorzej :D w związku z tym - powiedzcie mi, gdzie jest tańsze i lepsze ciasto francuskie gotowe?: w Lidlu, Biedronce czy jeszcze gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Biedronce jest przyzwoite i niezbyt drogie. Oprócz tego próbowałam jeszcze kupionego w pośpiechu w sklepie osiedlowym- było mrożone, 3 razy droższe i w smaku nie różniło się niczym. Do Lidla mam za daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berttt
Paszteciki z gotowego ciasta francuskiego to zadna straszna robota, nawet w hurtowych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszteciki w ilości hurtowej
wiem wiem :) poza tym robię najpyszniejsze podobno :) Tylko, ze ciasto francuskie na własny użytek robię sama, a niestety teraz nie mam na to ani czasu ani chęci, dlatego pytam o gotowce. Dzięki Ruda22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robisz sama
Jak robisz sama to możesz nie być zadowolona z tych kupnych. Ja Ci radzę kupić na próbę paczkę z biedry i paczkę z lidla i sobie zobaczysz, porównasz. Zorientujesz się przy okazji jakiej wielkości są płaty itp. Ja osobiście kupuję w lidlu, bo mam blisko i jestem zadowolona, ale sama nigdy nie robiłam. Wcześniej kupowałam mrożone blikle albo frosta i nie było rewelacji, a minusem jest rozmrażanie, bo trzeba czekać. A to z lidla wyjmuję z lodówki o gotowe do użycia, praktycznie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszteciki w ilości hurtowej
tak zrobię, popróbuję, które lepsze. Z mrożonym ciastem francuskim też nie mam dobrych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zardzewiała ropucha
Nie widzę żadnej różnicy, która mogłaby zaważyć, które jest lepsze - i z biedry, i z lidla są jednakowo dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkikulkikulki
kupiłam raz w biedronce, było ohydne, tłuste i dziwne w smaku,jakby tam był stary olej (masła nie ma w składzie na pewno) ,robisz najsmaczniejsze,bo ciasto robisz sama :-) szukałam później w innych sklepach francuskiego ciasta, ale w żadnym nie znalazłam w składzie masła, więc sobie darowałam zrób już teraz ciasto i zamroź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Najlepsze jest w Lidlu .Jest schłodzone a nie mrozone więc łatwo się rozwija i nie pęka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka fioletowa
popieram to z Lidla jest najlepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od pasztecików
dzięki :) wczoraj podjechałam i do Lidla i do Biedrony Zrobiłam proste ciastka z obu ciast: na kwadrat kawałek jabłka, zalepic rogi, po upieczeniu posypać cukrem pudrem. Po to tylko, żeby sprawdzić ciasto Biedronkowe ma dziwny posmak.. i jest jakieś bardziej zbite Lidlowe lepsze, delikatniejsze, bez tego nachalnego posmaku. Oczywiście, moje na maśle bez porównania, ale paszteciki cz1 mają byc na jutro, więc sami wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×