Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka6789

Związek bez seksu się wali......POMOCY

Polecane posty

Gość Malutka6789

Od początku naszego związku uprawialiśmy seks i to naprawdę zajebisty, ON jest bardzo czułym i hojnym kochankiem. Kocham go bardzo i chcę z nim być na zawsze. Ostatnio jednak dopadły mnie wyrzuty sumienia, ze względów religijnych doszłam do wniosku, ze powinniśmy przestać i poczekać z seksem do ślubu. Niestety, nasza relacja nie jest od tego czasu już tak wspaniała. Mój związek po prostu się wali! Czy to możliwe, ze seks ma aż tak ogromne znaczenie? Ja nie potrzebuję współżycia, ale mój mężczyzna jak widać nie umie bez tego żyć. Czy powinnam zrezygnować z siebie, ze swoich odczuć i dla dobra związku znów zacząć uprawiać nasz cudowny seks? Zignorować wyrzuty sumienia? Nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka6789
H- o- j- n- y- m Kochankiem jest, głupie kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sie bzykałas a teraz chcesz poczekac do ślubu?:classic_cool: wiekszej hipokryzji nie widziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ale brecha
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może chociaż anal
przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe jest mądre, wie, jak powinno się pisać "hojnie" :classic_cool: Veee 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka6789 najpierw dalas facetowi to czego oni tak najbardziej potrzebuja a potem zabierasz pod pozorem jakiegos wyznania, czy to nie jest dziwne? Kwestia czasu zanim twoj facet od ciebie odejdzie albo zdradzi. Uwierz mi, oni bez tego zyc nie moga. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, odwołuję. 😴 faktycznie jakiś debil majstrował przy skrypcie i po napisaniu tego wyrazu przez samo H, zgodnie ze słownikiem, skrypt robi dziwną podmiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko zboczona :) z całym szacunkiem alez mogą ale pod warunkiem że mają takie same wartosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzymanie sie od seksu a nie zycie bez niego:classic_cool: to zasadnicza róznica ;) wiec wracajac do tematu, autorko skoro juz dałas i nie mówiłas wczesniej o swoich planach co do czystosci przed slubnej to albo go zostaw albo bzykaj sie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak dobrze cię rozumiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rebiata! Jest jeszcze jedno zaczarowane slowko oprócz " hojnie " :D to " abstrahując " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei nei :D tylko to drugie łatwiej wyjaśnić, bo zawiera litery H, J, U (tylko że w innej kolejności). Ale czemu litery H+O+J też uznano za "nieprawomyślne"? jakiś baran musiał to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą, to nie jedyne dziwactwo forum :) próbowaliście kiedyś napisać słowo "klocek" z "tz" w miejscu "c"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M pisze tu gimgoowno wiec uznano ze wygwiazdkują nawet z bykami ortograficznymi :classic_cool: wy to musicie rozpiździuche zrobic na każdym topie?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg twojej interpretacji "Po siódme nie cudzołóż" oznacza: "bzykaj się tylko dopóty, dopóki on nie zaproponuje Ci małżeństwa". A tymczasem nie cudzołóż oznacza jedynie "nie bzykaj ślubnej bliźniego swego". 2000 lat to dostatecznie dużo czasu by nauczyć się obchodzić wszystkie biblijne nakazy i zakazy. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fąu, przyganial kocioł garnkowi :P Już znikam, zajrzałam tylko na chwile, bo książkę czytam i musiałam chwilę ochłonac, bo mi się styki z emocji przepałac zaczęły :P A kafe działa... No sami wiecie jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ten topik, może na pozór sensowny, to dla mnie ewidentna prowokacja :P więc rozpizdziucha jest usprawiedliwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka6789
bardzo bym chciała, aby była to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety top przyciągnął towarzystwo z natury powściagliwe w okazywaniu emocji, wiec nie wypaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię piedole!
To dopiero po jakimś czasie odezwały się w tobie te ''wzlędy religijne''? A prędzej to co? Hulaj dupo cnotki nie ma? Żadna z Ciebie wierząca! Bzykaj się dalej teraz już za późno na ceregiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vieviór a ty z jakiego katechizmu uczyłeś się przykazań? u rzymskich katolików "nie cudzołóż" było szóste, nie siódme :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to. Gdybyś była tak wierząca Malutka, to pewnie zauważyłabyś, że nadałem niewłaściwy nr przykazaniu. A może nie ? No wlaśnie 7 czy 6. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy. w niektórych wyznaniach przyjmuje się tak jak w biblii, że drugie to zakaz modlenia się do obrazów :P ale w katolicyzmie to nie pasowało, więc przykazania od 3 do 9 zostały przenumerowane, a 10 "nie pożądaj" rozdzielono na dwa, w tym dziwaczne "ani żadnej rzeczy która jego jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×