Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonia martynowicz

Alimenty od ojca... pomocy..

Polecane posty

Gość sonia martynowicz

Sąd przyznał mi alimenty od ojca 400 zł płatne do 10 każdego miesiąca, jednak on od razu zastrzegł że nie będzie płacić ani grosza. Jest dopiero 14 ale potrzebuje na lekarstwa i jedzenie, a on od razu powiedział ze nie da mi pieniędzy nie obchodzi go wyrok... czy mogę coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasamantaa
tak, możesz przespacerować się do komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tante Marianne
Masz wyrok, możesz iść do komornika, ale to trwa niestety Dlaczego ojciec tak cię potraktował? czy jest mozliwośc abys z nim spokojnie porozmawiała na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Art.133 par. 3 Kodeksu Rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON MILy jak zawsze
Zniecierpliwiony, swietne to z autorka rozegrales, krótko zwieźle i na temat! Nic ci leniu smierdzacy placic ojciec nie musi, ruusz doope do roboty śmierdzielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia martynowicz
ON MILy jak zawsze : Len śmierdzący się uczy w technikum dziennym, wyprowadziliśmy się od ojca bo jest on niezrównoważony, znęcał się nad nami psychicznie nad matka nawet fizycznie.. oprócz tego siedział tylko w domu całe dnie nie próbując znaleźć sobie pracy, krzycząc na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pędzący bóbr
Od niezrównoważonego, bezrobotnego, samotnego człowieka chcesz 400 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp
no wlasnie, nie wtyd ci od takiej osoby żebrac o 4 stówy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia martynowicz
nie wstyd mi żebrać 400 stów od ojca który tylko się na mnie wyżywa i przez całe życie nie traktował mnie jak własne dziecko tylko jak obcą osobę a nawet gorzej, przez którego nie mam normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pędzący bóbr
Alimenty formą kary? Przejawem nienawiści? A kto ci powiedział, że jesteś jego dzieckiem? Mamusia? Przecież ona nie żebrze. Ona rwie, wyrywa, wydziera i zabiera. A jak nie dostanie to zamorduje. Użyje: - sądu - komornika - albo ruskich koniokradów Ale załatwi. Ojca. A za pięć lat załatwi męża. A potem zacznie załatwiać konkubentów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
Sonia nie słuchaj tych idiotów konieczność płacenia alimentów przesłania logikę myślenia,aktualne żony dupy zatruwają,a oni sami chętnie by czasem swoje dzieci potopili w łyżce wody. Masz wyrok idź do komornika być może łapiesz się na alimenty z funduszu. I nie bój się tego tak słynnego już w wykonaniu pana z artykułu jeszcze przez ponad dwa lata jego funkcjonowania nie słyszałam by są d odebrał alimenty jak uczysz się dziennie więc pan z może tylko beczeć jak i pędzący bóbr a bulić muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzący bóbr Alimenty formą kary? Przejawem nienawiści? A kto ci powiedział, że jesteś jego dzieckiem? Mamusia? Przecież ona nie żebrze. Ona rwie, wyrywa, wydziera i zabiera. A jak nie dostanie to zamorduje. Użyje: - sądu - komornika - albo ruskich koniokradów Ale załatwi. Ojca. A za pięć lat załatwi męża. A potem zacznie załatwiać konkubentów -Alimenty formą kary?NIE!! FORMĄ OBOWIĄZKU!! -Przejawem nienawiści? NIE!! POWINNY BYĆ PRZEJAWEM MIŁOŚCI I ODPOWIEDZIALNOŚCI -A kto ci powiedział, że jesteś jego dzieckiem? Mamusia? CHYBA NA TYLE GŁUPI NIE JEST BY DAĆ SOBIE WMÓWIĆ DZIECKO W BRZUCH-ZRESZTĄ KAŻDY SĄDZI PO SOBIE -Przecież ona nie żebrze. Ona rwie, wyrywa, wydziera i zabiera. A jak nie dostanie to zamorduje.-ONA NIESTETY ŻEBRZE O COŚ CO NATURALNIE SIĘ ICH DZIECKU NALEŻY. ONA DWOI SIE I TROI KIEDY ON UCIEKA,UKRYWA SIĘ,CHLEJE,PŁODZI KOLEJNE DZIECI,PONIŻA INNYCH,LENI SIĘ,STOSUJE PRZEMOC FIZYCZNA I PSYCHICZNĄ,ŁAMIE PRAWO, POZBYWA SIĘ MORALNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI I TRACI WSZELKIE CECHY RÓŻNIĄCE GO OD ZWIERZAKA -Użyje: - sądu-PO DOBROCI SIĘ NIE DAŁO - komornika-PRAWNIE NIC NIE WSKÓRANO - albo ruskich koniokradów-TO ZAPEWNE SUGESTIA Z AUTOPSJI JEDNYM SŁOWEM KAŻDY MIERZY SWOJA MIARKĄ LUB NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×