Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trubadurka212

Suknia na wesele PROSZĘ O OPINIE:)

Polecane posty

Gość Trubadurka212

Zakupiłam na mające się odbyć w świeta wesele, taką oto suknię: http://i.snobka.pl/sn649/be25a06b002353da47755eaa I proszę o opinie pań posiadających dobry gust, czy aby taka suknia pasuje?? mam figurę jak modelka na zdjęciu. Zastanawia mnie kolor.....pasuje czarny??? czy zbyt smutny? Moim zdaniem jest bardzo elegancki..... Słucham waszego zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona xxx
bardzo ładna, w moim guście dlatego bardzo mi sie podoba. Na pewno bedziesz sie w niej dobrze czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesele nie ubiera się
na biało i na czarno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe a co
trzeba było zapytać wcześniej, teraz napisze że fajna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Sylwestra perfekt, na wesele okropna. Mniej więcej tak, jakbyś poszła na pogrzeb w sukience w kwiatki. Sukienka bardzo ładna, ale to nie ta okazja. Może gdyby się dało tę szarfę w pasie zastąpić jakąś jasną (np w kolorze naturalnej bieli ) nabrałaby lekkości, ale tak wydaje mi się zbyt ostentacyjnie wieczórowa. No chyba, że wesele jest w Sylwestra. To może jakoś ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C. P i I
Na wesele to nie bardzo. I wydaje mi sie że ładnie ona wygladac bedzie na wysokiej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C. P i I
Ale to juz chyba nie te czasy ze na wesele czarnego sie nie zaklada. Ważne sa dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQQQQQQ
bardzo ladna elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQQQQQQ
na wesele nie ubiera się na biało i na czarno widac na wesela nie chodzisz:) suknia piekna elegancka, bedziesz wspaniale wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 255g
Worek niebieski w czerwony pasek był by lepszy! Idz do ogrodniczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że kobiety zakładają białe i czarne to jeszcze nie oznacza, że sa one w dobrym guście. Widziałam zdjęcia gdzie facet był na weselu w dżinsach - oczywiście nie ma obowiązku nawolywac do przestrzegania sztywno pewnych reguł, ale jednak nie przychodzi się na pewne uroczystości w trampkach, prawda? Nawet jeżeli ktoś inny tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesele nie ubiera się
Fakt - na weselach, gdzie nie przestrzega się tej zasady nigdy nie byłam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQQQQQQ
na wesele nie ubiera się Fakt - na weselach, gdzie nie przestrzega się tej zasady nigdy nie byłam --------------------jak chodzisz na wesela do remizy strazackiej to nie widzialas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia śliczna
ale nie na wesele. Szczerze to ja bym w niej na pewno nie poszła. Na śylwestra OK, ale wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna i jak najbardziej pasuje róznież na wesele Ja nie wiem czemu piszecie ze czarny to tylko i wyłącznie kolor na stypę Guzik prawda Byłam na wielu weselach i wiele kobiet miało czarne sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubberlover
jako ze jest to forum erotyczne, to podstawowym kryterium przy wyborze sukni powinna byc latwosc jej zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja m
Bardzo ładana, kolor spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pod jednym warunkiem
Pod tę suknię NIE WOLNO zakładać żadnej bielizny. Co najwyżej pończochy samonośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest śliczna
ale moim zdaniem nie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jest taka
sukienka w innym kolorze, na przykład bordeaux? Możesz do tej czarnej dobrać kolorowy (np. w odcieniach czerwieni) szal, który złamie czerń. I popieram całkowity brak bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×