Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hankana21

Jak radzicie sobie z tym, że jesteście grube? Bo ja nie potrafię...

Polecane posty

Gość hankana21

Mam 21 lat, w wieku 13 lat zaczęłam kochać jedzenie, obżerać się i tyć. Dzisiaj ważę 87kg (168cm). Jestem ładną dziewczyną. Wiem o tym. Kocham swoją buzię, włosy... Dbam o siebie, zawsze jestem modnie ubrana, zwracam uwagę na szczegóły i detale. Nie radzę sobie z wagą. Mam takie momenty, że zapominam o tym i żyję pełnią życia. Imprezuję ze znajomymi (mam ich sporo, fantastyczni ludzie), wychodzę z domu, podróżuję, uczę się i jakoś leci, ale bywają takie okresy i właśnie teraz w takim jestem, trwa już 7miesiąc, że nie mogę patrzeć na siebie. Ubrania, które bardzo mi się podobały, zaczynają leżeć okropnie. Nic mi się nie podoba. Porównuję się do ładniejszych koleżanek, a akurat tylko w kręgu naprawdę szczupłych i zgrabnych się obracam. Jak wychodzę gdzieś do kina czy na dyskotekę, to myślę tylko, jak za je biś cie bym wyglądała, gdybym ze swoim wyglądem była szczupła... ale nie jestem. Żyję marzeniami. Niby proste, przestać jeść, ale nie umiem. Jak Wy sobie z tym radzicie? Czy waga nie przeszkadza Wam w codziennym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×