Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adammmmmmmmm1999212

mam problem z penisem;( raz 21 cm raz duzo mniej;/

Polecane posty

Gość adammmmmmmmm1999212

Witajcie mam nastepujacy problem i nie wiem czy nie isc z tym do lekarza... od razu dodam na początku ze pale fajki i ze czasami sam sie masturbuje Gdy robie to sam mam ok 21 cm , gdy moja dziewczyna to 15 nie wiem czemu nie dam rady sie przy niej spuścić po 30 min dobrze reką mi robiła i nic , a sam to 2-3 minutki Jestem prawiczkiem , nie długo ma byc nasz pierwszy raz i nie wiem co robic;/ Dziwnie z nim mam jak siedzimy i rozmawiamy to stoi jak szalony,gdy lize jej cipke jezyczkiem itp to opada to znowu wstaje,to opada nie ma ze jak stanie to cały czas jest twardy;/ pomóżcie;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo zmień dziewczynę
na bardziej podniecającą. Widać nie jest dla ciebie tak pociągająca jak własna prawica. a tak na poważnie pwstrzymaj się od walenia konia przez tydzień i trochę pobiegaj na długich dystansach, by poprawić kondycję, bo widaćserducho nie nadąża pompować dłużej niż przez 2-3 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczzka
Dziwny jesteś, bez wątpienia. Będąc z kobietą powinieneś mieć większego... __________________________________________ Każdy znajdzie coś dla siebie - www.dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×