Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filimoniarna

5 h cwiczen dziennie- efekty.

Polecane posty

Gość Filimoniarna

Co Wy na to? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam malo?
ja cwicze 6 i chudne tylko pol kilo na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filimoniarna
a co cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filimoniarna
ja uważam, że taniec jest zbawienny. latwoej przychodzi iz jakies nudne cwiczenia, wiec 5 h duzo latwiej jest zaadoptowac wlasnie przy plasach do jakichs hiciorow, anizeli robic brzuszki czy inne nudne sprawy. poza tym ja chce sie odchudzic. nawet i 10 h daloby rade :P tak jak na dyskotece, w klubie, na weselu- dajemy rade, tak i codziennie mozna dac rade o iel ma sie na to czas. efekty sa zniewalajace po paru dniach. ja zamierzam od niedzieli tanczyc przez dwa tygodnie- akurat do sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa7777
wariatka :P wystarczy godzina co drugi dzien :) i odpowiednia dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filimoniarna
Od razu wariatka :p chce zobaczyc jakie beda efekty, a tanczyc bede do utraty tchu :D moze ktos sie dolaczy do maratonu, ten kto ma dosc czasu na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyiytrd
ludzka głupota nie zna granic jak widać. ludzie, którzy mają super ciała, niski poziom tłuszczu i rzeźbę nie ćwiczą nawet połowy tego czasu. a efektów nie bedzie zadnych- po tygodniu max nawet najbardziej sfiksowana wariatka znudzi się takim debilnym rezimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubie dance
No tak, wariatka. Nie przejmuj sie tym co ludzie tu pisza. zwyczajnie zazdorszcza po pierwsze czasu, a po drugie pomyslu i checi wytrwania w nim. Taneic super rzezbi, masz racje. Uwazam, ze efekty beda super tylk ozebys faktcyznie w tym wytrwala. A ida swieta, wiec trudno o utrzymanie postanowien :P bardzo dobrym sposobem chudniecia w tancu jest zumba. MOze o niej slyszalas ostatnio. Jest coraz glosniej. Bardzo duzo kcal sie spala, a skoro lubisz taniec to i ja powinnas polubic. Mozesz sie zapisac na kurs albo cwiczyc z filmikami z internetu. Powodzenia. Zapomnialam dodac, ze moja kolezanka sie kiedys w ten sposob zawziela. przez piec dni ostro tanczyla przy mtv,ale nie 5 godzin. prawie caly dzien. stracila 12 cm w pasie. Wiec chyba warto niedowiarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filimoniarna
Nie zamierzam się poddać, chociaż spróbuję :)ZObaczymy czy po pierwsze się da, po drugie ile sie chudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×