Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep dla plastyków, hobbistów

SKLEP DLA PLASTYKÓW..jak sprawdzić zapotrzebowanie?

Polecane posty

Gość sklep dla plastyków, hobbistów

Myśle o otwoarciu takiego sklepu, ale zastanawiam sie w jaki sposób sprawdzić zapotrzebowanie na tego typu towar u mnie w mieście? Miasto 18 tyś, konkurencji brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny sorry
hmmmm no nie wiem czy to wypali. rozumiem kolo jakies ASP otwierac taki sklep, ale w zwyklym miescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filonka_Bezogonka
To są drogie rzeczy więc ciężko będzie zarobić. Ew.przy jakiejś szkole plastycznej, ASP, innej szkole prywatnej typu ASP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillali
myślę że nie będzie dużego rynku zbytu. A lepiej zopatrzony sklep papierniczy może mieć część artykułów np farby i zabierać klientów. A tych będzie raczej mało. Proponuje założyć sklep na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filonka_Bezogonka
Tak, internet to zdecydowanie lepszy pomysł. Ale ceny muszą być okazyjne... Wtedy plastyk jest ok. ALBO.. Do małych sklepów przyciąga klientów ...alkohol. Więc jeśli chcesz sklepik, to bardziej sprawdzi się świat alkoholi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
najlepiej sprawdzać na forach które takimi rzeczami się zajmują, bądź normalnie na allegro. Jeśli o tym pierwszym mogę powiedzieć, że to szukanie igły w stogu siana, to o drugim już znacznie więcej. Sam sprawdzałem to, jest bardzo łatwy sposób: tradewatch.pl możesz w ciągu 7 dni wiedzieć wszystko- a wiadomo klucz do sukcesu to poznać rynek :) Życzę Ci powodzenia i polecam sprawdzenie tej usługi bo warto- mi przyniosło rezultaty - i dziś mój sklep jest w top 10 z tego co ostatnio otrzymałem informację w Polsce :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz taki stacjonarny sklep dla plastyków - hobbystów, to nie sądzę, że same "branżowe" artykuły dadzą Ci utrzymanie. U mnie w mieście są może ze 3 takie sklepy (300tys. mieszkańców). Jeden jest połączony z księgarnią, jeden jest typowo hobbystyczno - artystyczny i jeden plastyk + badziewie. Trudny temat. Jeśli połączysz to z czymś jeszcze, to może wypalić, sama plastyka..... nie chcę być złym prorokiem, ale niekoniecznie może się udać, jeśli nie masz w mieście jakiejś szkoły artystycznej czy tym podobnej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×