Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość Gwiazdkaxxx
Nie nie pilam z nim..poszlam ze znajomymi sie napic..i zadzwonilam do niego..jak wracałam. :( Zastanawiam sie czemu on jest taki dla mnie obojetny.. przed tamtymi swietami tez mnie zostawil.. Z tego wszystkiego schudlam 4 kg.nie daje sobie rady. On ma mnie gdzies bo nawet sam nic nie napisze. :( Juz tak sobie mysle ze moze ma inna?skoro nie szuka i nie interesuje sie mna?ja sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie sądzę, staram się zająć myśli żeby nie myśleć. Mój powiedział mi kiedyś że ie będzie szukał a potem się w krótkim czasie związał, jak mi po czasie powiedział, po części po to żeby zapomnieć. Po co ci to? Żeby bardziej się dołować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaxxx
Nie chce sie juz dolowac ale co robic jak w myslach tylko on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem u siostry i "rozkoszuję się" kurewsko rodzinną atmosferą, jak zawsze. Już jestem pokłócona z ojcem, ale co mi tam, kazał mi się do niego nie odzywać, bo mu psułam "błyskotliwe" uwagi jakie czynił. Ech, święta jak co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrzuccie sie i jakiegos
i jakiegos striptizera zamowcie , same baby to z deka nuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na razie mam plany takie że siedzę sama w domu, nie licząc rodziców. Siostra mnie do siebie ciągnie, ale perspektywa powrotu 100 km do domu w niedzielę lekko mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Wniosek jest jeden - kobiety po 25. roku życia są bardzo różne, a temat żyje swoim życiem:). A co, Zbulwersowany, kcesz tu coś namieszać czy zrobić podsumowanie ogólne?;) Czy pannę sobie jakąś upatrzyłeś? Bo tu wszystkie do wzięcia, więc czytaj uważnie, analizuj i zapisuj dane w tabeli;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, czesc, PPL . Witam na nowych śmieciach :) Dawno nie gadaliśmy :) Nie jestem dobry w podsumowaniach. Chciałem tylko generalnie zaznaczyć, że mam umowe z kafeteria.pl na wyłączność kontaktowania się z dziewczynami ze Śląska na tym forum. Także prosiłbym pozostałych panów o zaprzestanie robienia sobię nadzieji :D Ziomalki, kolejno odlicz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×