Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

No, Zbulwersowany, a już kciałam łączyć się z Tobą w 'nadzieji i bulu';) Ahahahaha! Masz wyłączność na panny ze Śląska? Hmm, jak się tylko pojawią, to nie omieszkam poinformować;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL, tylko że moja siostra ma już 36 lat, męża i dójkę dzieci , a na sylwestra tradycyjnie zapraszają parę swoich znajomych - małżeństwo bez dzieci. Zatem nikogo nie poznam. No chyba że ktoś z Was w Toruniu będzie się bawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no to powiedz, żeby załatwili jakiegoś fajnego kumpla dla Ciebie:). Wszyscy moi znajomi wiedzą, że szukam gites faceta i zawsze troszczą się o mnie w tym względzie, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, u mnie sprawa jest świeża, w sumie to nie szukam jeszcze faceta, bo chociaż może klin klinem ale nie chciałabym nikogo skrzywdzić, ale kuzynka, z którą zresztą pracuję w szkole już podobno zaczęła namierzać :) Już w święta dostałam smsa że może nasz nowy kolega z pracy byłby fajny, ale koleś jest zupełnie nie w moim typie i w ogóle jakoś nie gra między nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, jak nic nie wymyślę to będzie to pierwszy od jakichś 15 lat sylwester z rodzicami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do *Aguś*
wczesniej pisalas pod nickiem Aggie:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pobawić się razem zawsze można:). Przecie nie trzeba od razu ładować się w następny związek:). Jak zapełnisz sobie czym innym myśli, to nie będziesz tyle rozpamiętywać przeszłości i szybciej wyzdrowiejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się. I tak dla mnie sukcesem jest to że nie płaczę, może dlatego ze długo się chrzaniło i przywykłam, może szybciej mi teraz będzie się z tym oswoić. Dziś wróciłam od siostry z nową porcją filmów na lapku, więc się czymś zajmę przez najbliższy wolny tydzień, albo może pojadę na jakieś zakupy do Warszawy. A, właśnie, któreś z Was jest z Wawy? Może jakiś zlot na kawę i pogaduchy gdzieś w centrum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba w tym roku spędzę sylwestra na kafe :D A w ogóle to chyba zrobię szampańską galaretkę z malinami i włączę jakiś film. I tyle. Książek mam tyle do czytania że hej,więc chyba dobrze spożytkuję ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek umiera... niedobrze. No to spróbuję defibrylacji ;) Drogie Panie, drodzy Panowie, jakie postanowienia macie na przyszły rok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF, fajnie że zajrzałeś a nic takiego od serca sobie nie życzysz? Ja wczoraj weszłam na czata i trafiłam na faceta 10 lat starszego, który był pierwszym przypadkiem w moim życiu, który nie pisał: Poka fote, albo cycki ;) szukasz sponsora itd. Zapytał mnie o moje plany i marzenia na nowy rok i tak po prostu, bezinteresownie mi tego życzył. Wiedział że potrzebuję rozmowy i było naprawdę baaaardzo miło a gdzie PPL, a jaszczureczka, telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś no jeśli miałabyś pokazać mi fotę to ja chyba Tobie też no jakie masz plany na Nowy Rok z chęcią przeczytam, co do mnie no czego bym chciał to wiesz, można przeczytać o mnie wiele :-) e ja pewnie też sporo starszy jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×