Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwodząca X

rozwód z orzekaniem o winie czas i koszty

Polecane posty

Gość rozwodząca X

wtam bardzo proszę o wszelkie rady... mam 26 lat mąż 28 po ślubie jesteśmy prawie 5 lat razem 8lat mamy 2 dzieci 4 letnie i roczne ..od roku wszytsko zmieniło się na złe...a jest coraz gorzej..mąż zaczął pić i się awanturować czego świadkami są małe dzieci. piję codziennie nawet do 8 piw ...są tygodnie że jest dobrze ale w tym czasi też pije po 2 piwa dziennie...ale nadchodzą go takie dni ze jest tragicznie pije na umór i robi awantury i trwa jego taki stan ok tydodnia..ja już jestem zmęczona psychicznie. o wszystkim wie rodzina jak i moja jak i jego i możliwe ze sąsiedzi też słyszą te awantury. przedstawiajając w szczegółach mąż potrafił przyjść pijany w nocy wywywać mnie od szmat ..kur...i nie tylko wyrzucać mnie złóżka i popychać zdazyło mu się nawet mu wyrzucić mnie za drzwi i uderzyć w twarz...raz nawet ze złośći rzucił we mnie przedmiotem pozastawiająć mi ślad na buzi...wtedy go wyrzóciłąm z domu wrócił daliśmy szobie szanse (było to 3-4 miesiące temu) od tego czasu nie robi takich awantur nie używa przemocy..ale piję i wyzywa mnie i nie pomaga mi przy dzieciach i obowazkach domowych pomimo że też pracuje ..wychodzi z domu nie mówiąc gdzie i wraca wieczorami... wiecznie tylko słyszę że mammu dać spokój żemam się zamknąć i odpierdolić się od niego....że ma dosyć mnie i to wszystko... przez jego picie mamy coraz większe długi... mąż powiedział ze da mi rozwód ale kasy nie zobacze od niego na dzieci..a nie wiem jak to bedzie później bo do marca mam tylko umowe. dodam jeszcze ze zdarzało mu sie wychodzić na imprezy beze mnie, o czym nie wiedziałam, potrafił wychodzić w południe i wracać w nocy... jakie sa szanse szybki rozwód..jakie koszta i czy sad orzeknie alimenty na dzieci i w jakiej wysokości średnio przy męża średnich zarobkach 1500-1800złnetto. i czy swiadkami może być rodzina...wiem ze tesciowa stoi po mojej stronie..bo przechodziła to samo..i powiedział mi ze nie chce by dzieci moje cierpiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodząca X
prosze o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
O ile wiem to 600 PLN.Widze ze naprawde jestes zdesperowana.O alimenty mozesz wystapic w kazdym momencie jeszcze przed roawodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kujaw
chcesz wiedzieć jaki będzie twój mąż? popatrz na jego ojca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodząca X
o alimenty na dziecko będę wnioskowac bo jest rodzicielem jaki ja i ma takie same obowiązki płącić na je utrzymanie..na pewno nigdy nie wystąpie o alimenty na siebie... a zależy m na szybkim rozwodzie bo noe chce juzz nimdłuzej życ i chce mnieć ten rodział zycia za sobą bo mnie wykończy całkowicie... przeraża mnie fakt że w przyszłości on ułozy sobie zycie z inną i będzie siętym pławić przede mną a ja zostanę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
To teraz cie traktuje jak nie wiem co? , a ty sie zastanawiasz z kim on bedzie?Mowie ci ze zkimkolwiek bedzie to bedzie dla niej taki jak dla ciebie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodząca X
to z kimbędzie mnie ie interesuję ale fakt że ja jako matka 2 dzieci mogę pozostac już w życiu sama a tego się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodząca X
czy jest ktoś kto napisze mi coś więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
idz do MOPS-u to wszystko ci powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodząca X
a czy w rozwodzie z orzekaniem o winie jest potrzebna osoba prawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwodząca ja tobie proponuję abyś najpierw złożyła pozew o alimenty aby przynajmniej uświadomić twojemu mężowi że nie boisz się jego i zrobisz wszystko aby zmusić go do łożenia na waszą rodzinę-byc może kiedy będzie świadomy twoich poczynań zwróci uwagę na swoje picie i zechce sie leczyć dzięki temu może wasz związek będzie mógł przetrwać przeczytaj sobie to co napisałam w temacie "problem z alkoholem" nie działaj pochopnie-dowiedz się co jest przyczyną rozpadu waszego małżeństwa-na rozwód nigy nie jest za późno-zawsze go będziesz mogła wziąć teraz abyś miała jakieś pieniądze na utrzymanie dzieci i siebie wystap o alimenty-napisz w nim o swojej sytuacji oraz złym traktowaniu rodziny przez twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orzekanie o winie nie musi Nic kosztowac jesli nie bierze sie adwokata I jest mozliwe na pierwszej rozprawie. Ja sobie sama poradzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jakie dowody pan/pani miała jeśli mozna zapytac?Jestem w trakcie rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" rozwodząca X 2011.12.17 wtam bardzo proszę o wszelkie rady... mam 26 lat mąż 28 po ślubie jesteśmy prawie 5 lat razem 8lat mamy 2 dzieci 4 letnie i roczne ..od roku wszytsko zmieniło się na złe...a jest coraz gorzej..mąż zaczął pić i się awanturować czego świadkami są małe dziec****iję codziennie nawet do 8 piw ...są tygodnie że jest dobrze ale w tym czasi też pije po 2 piwa dziennie...ale nadchodzą go takie dni ze jest tragicznie pije na umór i robi awantury i trwa jego taki stan ok tydodnia..ja już jestem zmęczona psychicznie. o wszystkim wie rodzina jak i moja jak i jego i możliwe ze sąsiedzi też słyszą te awantury. przedstawiajając w szczegółach mąż potrafił przyjść pijany w nocy wywywać mnie od szmat ..kur...i nie tylko wyrzucać mnie złóżka i popychać zdazyło mu się nawet mu wyrzucić mnie za drzwi i uderzyć w twarz...raz nawet ze złośći rzucił we mnie przedmiotem pozastawiająć mi ślad na buzi...wtedy go wyrzóciłąm z domu wrócił daliśmy szobie szanse (było to 3-4 miesiące temu) od tego czasu nie robi takich awantur nie używa przemocy..ale piję i wyzywa mnie i nie pomaga mi przy dzieciach i obowazkach domowych pomimo że też pracuje ..wychodzi z domu nie mówiąc gdzie i wraca wieczorami... wiecznie tylko słyszę że mammu dać spokój żemam się zamknąć i odpie**olić się od niego....że ma dosyć mnie i to wszystko... przez jego picie mamy coraz większe długi... mąż powiedział ze da mi rozwód ale kasy nie zobacze od niego na dzieci..a nie wiem jak to bedzie później bo do marca mam tylko umowe. dodam jeszcze ze zdarzało mu sie wychodzić na imprezy beze mnie, o czym nie wiedziałam, potrafił wychodzić w południe i wracać w nocy... jakie sa szanse szybki rozwód..jakie koszta i czy sad orzeknie alimenty na dzieci i w jakiej wysokości średnio przy męża średnich zarobkach 1500-1800złnetto. i czy swiadkami może być rodzina...wiem ze tesciowa stoi po mojej stronie..bo przechodziła to samo..i powiedział mi ze nie chce by dzieci moje cierpiały."""""" Trzeba by jeszcze posłuchać drugiej strony czyli męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×