Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nrnrnmryjn

kobietki ktore sa doswiadczone zyciem-doradzcie mlodej wybor zawodu

Polecane posty

Gość nrnrnmryjn

zebym biedy nie klepala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci poradze a co !
Nie idz na pedagogike jezeli nie masz ciotki czy wójka pracujacego w szkole bo cie tam nie wciśnie. Nie idz na resocjalizację bo to zawód tylko dal wybranych. Do sądu za kuratora też się ciezko dostać. Administracja i marketing też oklepane. Wybierajcie zawody i dziedziny potrzebne i nie oblegane. Chcesz być nauczycielem wybierz biologię fizykę chemię czy matematykę. Chcesz być filologiem wybierz jezyk niemiecki, francuski czy rosyjski Chcesz pracować w biurze wybierz konkret logistyke, rachunkowosc, zarzadzanie ludzmi, lub konkretna branże. Farmacja, Medycyna, Prawo, Informatyka-Programowanie, Dziennikarstwo. To ostatnie jezeli masz osobowosc i charyzmę. Inaczej zginiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci poradze a co !
Na reklamie, elektronice i pracy w branzy finansowej - giełda doradztwo można też nieźle zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci poradze a co !
Rynek przesycił sie ludzmi ktorzy sa do wszystkiego i do niczego jak po administracji politologii marketingu i prawie jezeli nie masz ochoty i motywacji piac sie dalej.. Bo same te kierunki nie sa złe ale trzeba się niezle rozpierać łokciami by się wybic w tej grupie średniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja do pasa. A z dbania to naft
Jak dla kobiety to fryzjerstwo albo prawo i medycyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy obecnym
nacisku na wygląd - kosmetyczka- można skończyc kosmetologię -to tak dla ambitniejszych ja żałuję że skończyłam ekomomię 8 godzin przy komputerze koszmar były jkieś badania unijne i wyszło im że przyszłość mają zawody związane z wyglądem kondycją kosmetyczka, fryzjerka, instruktorzy fitness ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×