Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kalem_01

Pomoc w prowadzeniu sklepu we Wrocławiu VM,reklama,marketing

Polecane posty

Witam Jestem Managerem w salonie odzieżowym w dużej sieci sklepów. Mam nie złe parcie w tym temacie. W niedługim czasie planuje otworzyć swój sklep , jednakże wcześniej chciałbym nabyć jeszcze więcej doświadczenia a także podzielić się już zdobytym. Chętnie pomoge osobie która prowadzi sklep (najlepiej odzieżowy) w podniesieniu sprzedaży poprzez Visual merchandising , reklamę itp. Oczywiście nie oczekuje wynagrodzenia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedvana
za taką pisownię to możesz ew. u mnie posprzatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniana
Poczytaj o reklamie 3d, reklamie wystawienniczej, druku soczewkowym. To się faktycznie sprawdza. W zasadzie żadne statyczne reklamy nie mają już teraz należytej skuteczności. Jeśli chcesz faktycznie uzyskać efekt to musisz optymalizować kampanię. Zobacz sobie kreacje na 3dprint.com.pl i weź pod uwagę reklamę wystawienniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganges
A jesteś w stanie określić jakie są koszty takiej kampanii? Koszt przygotowania kreacji + wynajęcia miejsca i jak to się przekłada na konkretne wyniki akcji? Przyznam, że jest to interesujące, ale do jakiekolwiek decyzji potrzebuję po prostu konkretów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej pawlik
Przy reklamie 3d trudno mówić o konkretnym budżecie bo to jest uzależnione od wielu czynników. Trudno określić je tak z góry. Ale ogólnie taka forma reklamy szybciej znajdzie zainteresowanie niż klasyczne kreacje. Ludzie również mają już serdecznie dosyć statycznych reklam - wkoło są tego tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandzielan
Po proszę o jakieś konkretne przykłady reklam 3d, najlepiej kampanii przy których jesteście w stanie pokazać wyniki. Bardzo interesuje mnie ta forma. Szczerze mówiąc to reklama zewnętrzna w większości przypadków jest już fikcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat co do reklamy w 3d to zdecydowanie się zgadzam, ale ta forma również musi być dopracowana. Zwróć uwagę na te reklamy, które są na 3dprint.com.pl - tam nie ma byle czego. Ciekawe kolory, porządne przekazy i właśnie dlatego to przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambros
Zgadzam się. Wszystkie klasyczne formy reklamy absolutnie nie mają już sensu. Szukajcie takich rozwiązań, które są jakoś dopracowane, nie są przypadkowe. Druk 3d też wymaga dobrej kolorystyki, spore znaczenie ma również przekaz tekstowy, ale generalnie to jest na prawdę skuteczna forma reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam, ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o merchandising to korzystam z usług firmy http://www.embi-marketing.pl/oferta/. Mają bardzo fajną ofertę, sam zauważyłem lepsze efekty i większe obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×