Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisa7

sarrieri , pain de sucre ekskluzywna bielizna w pl?

Polecane posty

Gość alisa7

czy wiecie moze gdzie dostane takie marki w polsce ? z tego co wiem mozna je zamawiac ale z zagranicy wolalabym gdzies tutaj je znalezc ale o zadnym takim sklepie nie slyszalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00Oolineks
tez sie przylaczam do pytania :) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elizka*
- I.D.Sarrieri jest dostepny w warszawie na saskiej kepie , bardzo fajny salon z bielizna sarrieri i nie tylko adres bodajze Zwyciezcow 28 lokal 4 przy francuskiej w galeri handlowej saska kepa sa tez stroje kapielowe pain de sucre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka-wroclove
oo jak fajowo a ktos wie jakich mniej wiecej cen mozna sie spodziewac ?? wiem ze te produkty nienaleza do tanich ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
ekskluzywne to oni tylko ceny mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elizka*
ceny ekskluzywne botowar ekskluzywny i tak jest taniej niz zamawianie z francji czy z innego kraju pain de sucre to nie baldi ani etna tylko inna półka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.o.
a ja sie ostatnio pokusilam i nawet sprawilam pareo w cenie ok.450 ,00 z pain de sucre .jest sliczne. i to z salonu na saskiej kepie, co prawda musialam przejechac z bemowa ale i tak sie oplacalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1111
A moze któraś z Was wie gdzie w Polsce można kupić bielizne marki les jupons de tess.Jest cudna ale tez można chyba kupować przez internet z francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluttkka
na tej saskiej kępie ostatnio trafiłam na super promocje , kupilam stroj z 30% znizka franucskiej marki i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×