Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala bez kota2

Upiekliście już pierniczki??

Polecane posty

Gość ala bez kota2

Ja mam taki wypróbowany przepis http://trine.cba.pl/?p=776 A Wy macie jakies sprawdzone przepisy na pierniki? Chciałabym powiesić część takich pierników na choince, ale to juz nie beda do zjedzenia, bo wyschna i się zakurza. Podzielcie sie przepisami dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala bez kota2
czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala bez kota2
A takie rzeczy, no ale sernika nie powiesze na choince, a ja potrzebuje miec w tym roku choinke ekologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala bez kota2
Moja tez bedzie zwykla z ta roznica, ze zamiast bąbek beda cukierki i pierniki wlasnie. Mam jeszcze takie drewniane mikolajki i inne ludziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala bez kota2
Ale masz Ewa fajna stronkę, wlasnie sobie ja przejrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamciakamcia
Ewa, 33 Ewcia,jako 40 latka powinnas wiedziec,ze aha,nie acha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamciakamcia - a co ty tak wypominasz Ewie juz chyba w drugim temacie, że ma 40 lat. No i co z tego. Niech sobie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamciakamcia
Sinead :-) ja jej nie wypominam,tylko tak sobie piszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona tak sobie pisze, żeby przypadkiem na kafe nie został ktoś nieuświadomiony w kwestii mojego wieku taka karma, wiesz :) za stronkę dzięki, muszę się zebrać i co nowego tam porobić, bo już dawno do niej nie zaglądałam a takie drewniano-słomkowe zabawki choinkowe też mam, ale za mało na całość, a ze zwykłymi bombkami nie pasują, więc nie wieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO EWY33
Ewa, 33 nie i nie zamierzamy TY TAK PISZESZ JAKBYŚ ZA WSZYSTKICH PISZĄCYCH TUTAJ BRAŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆ CO ROBIĄ A CO NIE NIE MOŻESZ NAPISAĆ NIE JA NIE ROBIĘ I NIE ZAMIERZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniki choinkowe
Skoro takie pierniki nie będę do jedzenia to po co się trudzić i starać o jakiś ekstra przepis. Ugnieć cisto bez tłuszczu i jajek, albo daj trochę margaryny i śmietany, kawy rozpuszczalnej i kakao do koloru, sztucznego miodu (bo taniej), i dużo przyprawy piernikowej, żeby pachniały. One mają wyglądać a nie smakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×