Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinkaq

do ana.84

Polecane posty

idę już spać bo czytam a masz zeza? chyba już ślepnę dobrej nocki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ana.84- przeciez w tym topiku "wyglad matki- nie moze byc za dobrze?" pisalas ze masz 20lat, a tu ze 27....przeciez pisalas to jednego dnia:) cos nie teges?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A IP ciaglle te same
jak toczysz z sobą rozmowy to chociaz zmieniaj IP lub pisz poprzez poxie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jeżdżę
a niby gdzie widać to IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwudziestolatka niekoniecznie musi oznaczac ze osoba ma 20 lat.moze jej sie nie chcialo pisac dwudziesto siedmio latka.wazne ze z przodu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie podszywam pod nikogo ;/ jaki mialabym cel w tym zeby rozmawiac sama ze soba?i pytac siebie o wiek? ludzie.. nie macie zadnych granic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A IP ciaglle te same
A ja jeżdżę ,malinkaq ,ania.84 jednen i ten sam adres IP, pisze tobie abys sobie zmielala poprzez proxie jak masz bo sie osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale krecisz kobietkoo
no wiec faktycznie wiek sie wcale nie zgadza, nie wiadomo gdzie tu prawda, raz pisze babsko ze ma dwadziescia lat i jeszce dodaje w nawiasie ze tyle ma, raz ze 27 , jeszce ze wierzy w opetania diablow, wlała malej chorej corce o to ze antybiotyku nie chciala przyjąć,i to nawet sporo , itd..Katstrfoa z tą kobieta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze widze niescislosci
prawda, poczytalam kilka wypowiedzi any.84 i mysle ze ta dziewczyna powinna byc pod obserwacją specjalisty a jelsi prawda ze ma dziecko to odpowioedni wyznaczeni ludzie powinni przesluchac jej coreczke czy czasem ona sie nad dzieckiem "nietegest" bo rowniez wyczytalam jak wlasne chore dziecko potraktowala, nie klapsem ale czyms wiecej, i to chore markotne goraczkujące dziecko.Mam nadziej ze ona nie ma naprawde dzieci tylko tak pisala by pisac, bo to co ona wyprawia to nadaje sie pod obserwacje jakas zaburzen psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×