Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konsultantka Oriflame21

Szukasz konsultantki Oriflame z Krakowa ? Oto jestem :-)

Polecane posty

Witam. Jestem nową konsultantką Oriflame. Mieszkam w Krakowie. Konkretnie na Krowodrzy. Jeżeli któraś w Was nie ma swojej konsultantki to ja służe pomocą i nie tylko. Zamawiam kosmetyki - z różbymi bonusami , rabatami , zniżkami :-) Mogę pokazać próbki perfum , zaproponować badanie cery , zabieg SPA na dłonie :-) Zainteresowana ? Napisz maila do mnie : elojagm@wp.pl lub napisz na gadu gadu 38041195 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaakkk
Oriflame - Dołącz już dziś ! To naprawdę się opłaca Zarabiaj na sprzedaży produktów z katalogu i nie tylko Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, co 3, jak tylko chcesz. Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 1 roku, nie będziesz składał zamówień Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów. Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłaca konsultantce. Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży. Tabela prowizji : 200 - 449 pp - 3% 450 - 899 pp - 6% 900 - 1799 pp - 9 % 1800 - 2999 pp - 12% 3000 - 4999 pp - 15 % 5000 - 7499 pp - 18 % 7500 - X - 21% Nie musisz zbierać tych pkt. sam, poniważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto. Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszytsko zależy od ilości osob które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk. A to nie wszystko : Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ok 300 zł, za jedyne 3 zł, w tym: - czekoladowy kremik uniwersalny za 1zł - nowość! woda perfumowana blue sapphire za 1zł - paletka do maikjażu LA STHLM za 1zł. Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia. Pozdrawiam i zapraszam do zapisania się. monika-adamska22@wp.pl W razie pytań, chętnie odpowiem. poszukuje dziewczyn do współpracy z radomia, piotrkowa trybunalskiego, tomaszowa mazowieckiego, przysuchy, drzewicy, nowego miasta i z każdej miejscowości w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Oriflame.
Witam. Mam nowiutki katalog z Oriflame. mozesz go sobie obejrzec na stronie Oriflame lub osobiscie spotykajac sie ze mna :-) Dodatkowo jestem konsultantka Avonu wiec jezeli nie chcesz kosmetykow z Oriflame to moze przejrzysz katalog z Avonu ? sluze pomoca i rada :-0 Zbieram zamowienia zarowno z Oriflame jak i z Avonu. Mieszkam w Krakowie Piszcie na maila : elojagm@wp.pl badz piszcie smska na numer : 883 - 569 - 533 Pozdrawia Was Konsultantka Oriflame i Avon :-) Zawsze do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaJ
Witam!:) Jestem konsultantką Oriflame z małopolski :) Zapraszam na moją stronę na facebooku : http://www.facebook.com/pages/Konsultantka-Oriflame-Ma%C5%82opolska/317693221622381?skip_nax_wizard=true Chętnie przyjmę zamówienia lub pomogę zostać konsultantką :) Na terenie Wadowic dostawa kosmetyków do ręki, a w pozostałych miejscach przesyłka pocztowa:) Pozdrawiam! :) Justyna W razie pytań mój nr tel : 602830479 gg: 1063094 mail: justynka1718@interia.eu Można pisać wiadomości również na facebooku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita30
Witajcie. Jestem nową konsultantką Oriflame. Mieszkam na Czyżynach. Jeśli chiałybyście kupić kosmetyki z dużą zniżka zapraszam serdecznie. Posiadam wiele dodatkowyh rabatów i próbek, chętnie sie z wami podzielę:) Jesli nie macie czasu, aby sie spotkać chętnie wyslę najnowszy katalog e-mailem lub podam link do strony. Zapraszam na bezpłatne badanie cery oraz bezpłatny zabieg pielęgnacyjny. A jesli chcecie po prostu pogadac w miłym towarzystwie chętnie nawiazę nowe znajomosci:)) joanna15@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Kraków
Jestem konsultantką Oriflame w Krakowie, dokładnie w Nowej Hucie już od dłuższego czasu :) Świetnie znam ich kosmetyki i jestem w stanie dopasować je do danej osoby. Zawsze szczerze wypowiadam się na temat poszczególnych kosmetyków. W razie pytań: oriflame.krakow@interia.pl Mogę wysłać internetowy katalog i informować na temat najnowszych promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ori_Rzeszów
Cześć, jeśli potrzebujesz konsultantki z Rzeszowa lub okolic to jestem do usług :D Jeżeli natomiast nie interesujecie Cię samo kupno kosmetyków, ale również zarabianie pieniędzy i korzystanie z różnych bonusów napisz do mnie ola.ori@op.pl , a wtedy pomogę Ci się zapisać i wyjaśnię o co w tym wszystkim chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką z centrum Krakowa i chętnie doradzę w sprawie kosmetyków oraz zrealizuję zamówienie. Osobom zainteresowanym dołączeniem do klubu pomogę pokonać pierwsze kroki. O nic nie trzeba się martwić :) Zapraszam Ola sandra.naj14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutacjaa2
Podbijam :) Jestem konsultantką Oriflame. W zależności od wielkości zakupów gwarantuję rabaty i prezenty. Chętnie doradzę w sprawie makijażu. Mogę wykonać próbny makijaż. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutacjaa2
mój mail rekrutacjaa2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×