Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Mój facet nie chce choinki w domu. Nie chce ze mną obchodzić swiąt.

Polecane posty

Nie wiem jak mu przetłumaczyć do rozsądku, że skoro ja szanuję jego święta, on powinien też moje. To chyba pierwszy zgrzyt między nami na tle różnic kulturowych, a jesteśmy już trochę czasu razem. U niego choinek nie widać, tam tego nie ma. U nas to go strasznie drażni. Chyba lepiej było zostać w Tunezji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel gugu
pani ciapata jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borbios
Tunezji ? Tu jest Polska, a nie jakas Tunezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinka to straszny obciach
odczep się od tego chłopa z tą badziewną choinką,toz to obciach jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankcja świąteczna
kiepskie provo ale skoro tak, to ja bym nie odpuściła, choinka i tak by była, piergi i karp także, jak nie chce niech nie żre, po co ci był ciapaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam nie ma chrześcijan, a w hotelach są dla turystów. Niestety teraz już tego nie będzie, ponieważ partia, która wygrał wybory stwierdziła, że to sprzeczne z ich kulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti.2013
hahaah idioto nigdzie nie byles za granica, tunezyjki chodzw w husteckach na glowie i nikogo nie podrywaja. Idioto jebany konojebo 1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, co do Tunezyjek. Nie ma szans, żeby zamieszkały z Europejczykiem, chyba, że przyjmie Islam w meczecie. Tam prawnie jest tak zrobione, że nie dostaną ślubu. One się tego by za bardzo bały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy im zależy na ślubie. Zatrudniają się jako animatorki w hotelach, bawią się, wyciągają kase z turystów a potem w weekend zakładają grzecznie chusty i odwiedzają rodziców na wsi ;) Z jakiego miasta jest Twój mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Janina
źle temu facetowi z oczu patrzy 🖐️ podejrzewam, że zatłucze cię w najbliższej przyszłości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet nie chce choinki w domu. Nie chce ze mną obchodzić swiąt. nie nazywaj go mój facet, bo to arab i inna kultura im chodzi tylko o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipatyy fen men
dobra powiem wam tyle, to jej sprwa ze zwialazla sie z ciapatym, jej wybor. Kazdy ma prawo do milosci, Murzyn z Biała, Bialy z Murzynka, nie ma sie co denerwoac, ze jakas 'glupia' poleczka zwiazala sie z jakims brudasem- jej wybor. Jestem facetem i mam wyjebane na jakies tam polki dawajace czarnym, ciapatym- mnie to po prosu jebie, i was tez powinno🖐️ to tyle ode mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipatyy fen men
daje arabowi- jej sprawa, moze jest z nim dla kasY? prawdopodobnie tak, ale co sie bulwersowac? to tylko zwykla,szara Polka, jest ladna, ale nie szliczna:) to tyle ode mnie🖐️:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga TURCY !!!
arab zostanie arabem, dostanie pobyt w europie, pociagnie pare groszy i ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalola1888888888
kurcze założyłabym się że widziałam tego twojego faceta w sousse na dyskotece ze dwa lata temu w samarze, pamietam bo bardzo mnie podrywal, kurcze no jestem prawie pewna. Nazywa się może abdul ? przynajmniej mi się tak przedstawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×