Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Billanka

16 kg w 3 tygodnie - wchodzi któraś? (zaczerpnięte z neta)

Polecane posty

To co poradzicie co jeść żeby chudnac...? Ja nie jem wieprzowiny i pieczywa masła i tłustych serów i twarogów,czasem ziemniaki ale nie wiele tylko do czegoś sztuka albo dwie no to co mogę jeść żeby chudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno mnie tu nie było. Chciałam powiedzieć, że zaczęłam tę dietę stosować jakoś przed sylwestrem w końcu, ale niestety trwała jedynie 3 dni- schudłam wtedy 3 kg. Od czwartku jestem na owej diecie. A raczej trochę zmodyfikowałam. Jadałam same tuńczyki i jabłka przez co schudłam jakieś 3 kg, a od poniedziałku jem samo białko i dziś się ważyłam i jest 2 kg mniej. Tak więc łącznie od czwartku schudłam 5 kg. Piję 3 litry wody dziennie, na śniadanie kawa bez słodzenia, po 3 godzinach pierwszych ćwiczeń (na maszynie, która jest przede wszystkim użyteczna na brzuch) zjadam połówkę piersi z kurczaka, potem tańczę 3 h zumby na PS, jem tuńczyka i dwa jajka, kolejne 3 h tańca- tym razem do teledysków, potem zjadam parę plastrów białego sera i ostatnie 2 h ćwiczeń- śmigam skręty tułowia. Biorę przy tym magnez. Dobrze się czuję i od razu komentarze złośliwych- nie, nie oszukuję z tym wszystkim. Pozdrawiam. Co do efektów- najlepsze są widoczne na ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×