Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reginaW

zycie jest przewrotne

Polecane posty

Gość reginaW

Bylam w zwiazku 5 lat, szczescie, plany na przyszlosc itd on mnie zdradzil. Nie moglam sie otrzasnac, trudno mi bylo ulozyc sobie zycie z kims innym... po 2 latach przerwy dalam mu kolejna szanse, nabieranie zaufania bylo trudne, chcialam o tym zapomniec co zrobil mi w przeszlosci ale nie moglam zemscilam sie tym samym zdradzajac go. Jestem w ciazy z kochankiem a Moj Chlopak o niczym nie wie. Uzmyslowilam sobie, ze kocham mojego chlopaka i ze sie zmienil a w przeszlosci popelnil blad. Nie wiem co robic?Czy zachowac milczenie i wmowic mu ze dziecko jest jego czy przyznac sie do zdrady i zostac samotna matka bo nie sadze, zeby kochanek odszedl od swojej zony? Namieszalam sobie w zyciu na wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męski inaczej
jeśli jeden z nich jest murzynem, to masz problem. Problem ojcostwa może wyjść w przyszłości, w bardzo niespodziewanym momencie i wtedy ból może byćjeszcze większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginaW
Przyznal sie bo jego kochanka dala mu ultimatum,wybral ja a Ja postanowilam nie walczyc i ulozyc sobie zycie od nowa jednak sie nie udalo bo nie moglam zapomniec...teraz mam dylemat co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO !TO MASZ RZECZYWISCIE PROBLEM ZYCIOWY ANIE JAKAS ZABAWE. Rozsadek podpowiada zeby zamilczec i ani pary z buzi.Patrz co sie dziej z twoim chlpakiem,bo moze to chwilowe uspokojenie. PO LATACH MOZESZ SPROBOWAC Z NIM POROZMAWIAC ,ALE TO TEMAT DYNAMIT I JA BYM ZATAIL A BADANIA GENETYCZNE SA KOSZTOWNE .jesli bys miala z nim drugie ,jego dziecko mozna by pogadac ale jak znam takich ludzi to wasz zwiazek natychmiast sie rozleci bo na takie wyzwanie trzeba miec niezly charakter i osobowosc a wyglada na to ze twoj chlopak oprocz penisa niewiele ma zalet:) NO!zaprzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginaW
Zmienil sie od tego czasu, dojrzal, zaluje i udowadnia mi na kazdym kroku, ze mnie kocha ale wiem, ze mezczyzni tak latwo jak kobeity nie zapominaja o zdradzie, nie chce wychowywac dziecka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×