Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pammyx33 prawdziwa

A ja lubię Ewe 33

Polecane posty

bo ma swoje zdanie ktore jest podobne do mojego, ma dystans do tych wszytskich tepych podszywów, jest tu bardzo długo tak jak ja (tylko ze teraz mam dopiero zaczerniony nick) i kiedys niezmiernie sie usmialam gdy na jakims topiku o najgorszych randkach opisywała swoją :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenak1986
Ewa 33 jest cnotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdfdfdsdr4444
ja też ją lubię ona mi kiedyś napisała coś co zapamietałam i po czasie okazało się że miała święta rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andergałnd
Wszystko pięknie fajnie, tylko niekoniecznie musi za każdym razem pokazywać jaka to nie jest najwspanialsza, nieomylna i genialna. Ma patent na rację i to jest jej problem. Podobnie jak traktowanie ludzi z góry. Z założenia jest niemiła dla innych i to chyba za to jej tu nie lubią. Osobiście też jej nie trawię, bo kiedyś założyłam temat, chciałam się poradzić, wygadać - zjechała mnie od góry do dołu oceniając mój charakter i podejście do sprawy po 4 zdaniach, które napisałam. To wraca, także.. kij jej w oko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz Ewe bo jej zdanie jest podobne do twojego, alez nagadalas :o jak przedszkolan do rowiesnikow :o.To ze z kims sie nie zgadzasz w jakiejs kwestii to juz nie lubisz kogos bo ktos ma inne zdanie niz ty? masz postawe strasznie egoistyczną i bezkrytyczną wobec siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja srednio lubie. Uwazam,
ze jest madra kobieta i moglaby te madrosc spozytkowac inaczej niz na zlosliwosci i chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andergałnd
Ja ja srednio lubie. Uwazam, Dokładnie, mam identyczne zdanie. Ale na to trzeba widzieć coś więcej poza czubkiem własnego nosa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
gdzie nie spojrze wszędzie albo ewa 33 albo o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnidaIDA
" Wszystko pięknie fajnie, tylko niekoniecznie musi za każdym razem pokazywać jaka to nie jest najwspanialsza, nieomylna i genialna" niby dlaczego nie? skoro czuje, że ma przewagę nad motłochem, to co ma się kajać, czy krygować? jak się czyta te pacaństwo tutaj, to człowiek czasem z siebie wychodzi, to co, ma jeszcze przepraszać, że wie lepiej? nie ma mowy.... to mentalność podnóżków trzeba być silną jednostką i nie bać się cały czas, że komuś się nadepnie na odcisk, ze ktoś się poczuje urażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o :) witam i dzięki za poparcie :) podejrzewam, ze to w odpowiedzi na jakis wredny temat, ale nie chce mi sie go juz szukać pół dnia poza domem, wreszcie wyszłam na świat po tej ospie a teraz zasuwam kapuchę z grochem i grzybami gotować pozdrawiam wszystkie zarobione i leniuchujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×