Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LolkaPsotka

Imiona dla Dzieci !! Jan czy Patryk.

Polecane posty

Gość LolkaPsotka

Witam , w Kwietniu urodzę Syna , ale z mężem cały czas kłócimy się o imię dla Dziecka. Mamy pospolite nazwisko (długie) i bym chciała żeby nasz Syn nazywał się Jan K.... zaś mój Mąż chce dać na imie Synowi Patryk , nie patrząc na to że moja Siostra ma Patryka i w rodzinie mam ok. 4 innych patryków. Już po prostu nie wiem jak go przekonać :( Czy moze po prostu odpuścić i dać Synowi na imię Patryk ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elag
Jan jaś jasieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryki są strasznie szkudni i łobuzerscy , wlasnie wszystkich co znam to sa problemowi jako dzieci i nie tylko, a Janek mi zbrzydl bo non stop sie kiedys opowiadalo kawaly .."Idzie Jasiu prze las....." Daj mu na imie Szymon lub Nikodem :ptez fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie krzywdz dziecka imieniem
Jan!!! W szkole będzie Jasiem i każdy się będzie z niego śmiał!Tobie by pewnie miło nie było jakby się śmiali z twojego imienia.Pomyślcie nad innym imieniem chociaż Patryk to ładne imię ale za dużo go jest w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolkaPsotka
Mój maż Upiera się przy Patryku ! ewentualnie Jarosław :(((. Po prostu już nie wiem jak do niego przemówić . Nie chce aby moje dziecko nazywało się tak samo jak Facet z Pisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolkaPsotka
Kochane , nie wiedziałam że wybieranie imienia dla dziecka jest takie cięzkie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolkaPsotka
Królikowski !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol by pasowało :) Eryk mi się podoba :) ja wybierając imię dla syna też miałam dylemat z każdym ktoś mi się kojarzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolkaPsotka
Właśnie moje typy to Jan Szymon Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Jasiu tylko Janek i nikt się nie będzie śmiał, bo Janków teraz pełno wokół - chyba, że dziecko wyjątkowo durnych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolkaPsotka
Znam Rogera :) Teraz to dla mnie normalne imię . a jak moja koleżanka nazwała dziecko Brajan ( pisane przez j) a ich nazwisko to coś typu moje , czyli kowalscy , nowak ... Komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eX Bill - u nas na Jana woła się Jasiek naprzykład :) ale nie widze powodów by ktoś się miał smiać. Znam paru Jasiów starszych i młodszych. Fajne chłopaki i nikt się z nich nie śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk2006
Patryk:) to sliczne imie Sama mam Patryczka, jest lobuzowaty ale niesamowicie inteligentny i kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybralabym Jan
Patryk kojarzy mi się z patykiem. Nie podoba mi się. No i skoro macie już w bliskiej rodzinie Patryka, a w dalszej jeszcze kilku to definitywnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
Patryk ładnie...Jan i Jarosław strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest zle
Mnie sie kiedys Alan podobal, moj brat sie tak nazywa ,ale odkąd poszedl do szkoly to zaczeli na niego wołać Anal i juz przestalo mi sie podobac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnvnvnb
tylko nie Oliwierek!!! i nie Patryczek!!! wymyśl coś, ten Jaś fajny:) jak będę mieć drugiego syna to dam mu na imię Aleksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
Mnie sie podobaja oba, aczkolwiek Jasiow bedzie mial w szkole z 10-ciu. Oliwier dla mnie brzydkie akurat ale kwestia upodoban osobistych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33222333
Szymon lub Oskar są najfajniejsze i wcale nie az takie przesycone jak Brjan czy Kevin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

mi się podoba Patryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Jan napisał:

mi się podoba Patryk 🙂

:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×