Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

Mamy dzieciaczków ze stycznia i lutego tego roku...Zapraszam :)

Polecane posty

podzielcie sie jak sie wasze pociechy rozwijają czy juz coś mówią...może któraś już na nocnik prubuje sadzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam synusia ze stycznia
na nocnik próbowałam , poległam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam córkę ze stycznia. Stoi bez trzymanki, próbuje stawiać kroczka, ale generalnie porusza się na 4, mówi mam-ma, tata, nyn (na kota). Poza tym je już prawie to co my :) Do końca grudnia chce ją odstawić od piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam synusia ze stycznia
mówi mama tata, daj , idę , ama , dada , zacyna sam chodzić. Jak tam Twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam synusia ze stycznia
zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój urodził się 12 stycznia chociaz termin był na sylwestra,jest bardzo nadpodudliwy...chodzi juz i mówi halo,da,mama,tata,dzidzia,baba,kaka i ko (jak chce sie kąpać) :D na nocniku juz robil ale mu sie odechciało...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn z lutego. raczkuje, stoi, chodzi przy meblach. Mały tajfun i wszędzie go pełno, a za sobią zostawia tornado. Interesuje go wszystko co tylko nie jest dla niego - z ostatnich wyczynów - wlazł do zmywarki. Wrzeszczy mamamama jak mu coś nie pasuje i śpiwa tata jak się cieszy. Ogólnie mała łajza i łobuz ale przekochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i uwielbia smoczka!! tez macie ten problem??chciałabym juz powoli chociaz ograniczac ale on strasznie sie buntuje jak nie ma koło siebie smoczka...to jego chyba najlepsza zabawka hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój potrafi włączyć komputer już,zepsuł ostatnio dvd nowo kupione...lubi zaglądać do szafek i nawet żadne zabezpieczenia go przed tym nie zniechęcą!! Potrafi też przełącząc pitolem programy i przykłada wszystko co wygląda jak telefon do ucha i mówi ało(halo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam synusia ze stycznia
mój jest z 4 stycznia na nocniku nie chce siedzieć nie ma czasu na to ;-) za to wdrapuje się na wszystkie meble ogólnie dobrze sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo sypiają jeszcze wasze dzieci??mój właśnie śpi...juz trzecią godzine zaraz pewnie sie obudzi...a wczoraj w nocy a w sumie to dzisiaj poszedł spać dopiero za 15 pierwsza ;/ w dzien spi zazwyczaj tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w dzień 2,3 drzemki od pół godzinyu do dwóch. W nocy od 8 do ok 5,30 z przerwami na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam synusia ze stycznia
tak szafki uwielbia , smoczek był tylko przez pół roku teraz w ogóle nie używa sam zrezygnował, za to cyca ciągnie i nie chce innego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegos niecałego miesiąca prubuje samodzielnie jeść łyżeczką...czasem mu nie wychodzi... :D hehe pocieszne to takie jak nabiera cos z talerzyka i wsadza do buzi a jak sie nie uda łyżeczką to rączką...a jak duże są wasze dzieci? jakie rozmiary kupujecie ciuszków? mój ma az 92 rozmiar to chyba duzy jak na swój wiek ale stanął nareszcie i od miesiąca mało co urósł za to waży az ponad 11 kg...i wnieść go na góre(a mieszkam na 4 piętrze) razem z wózkiem to katorga!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam synka z 14 stycznia , chodzi już bardzo dobrze , zaczął jak miał 10 miesięcy... Ale nic nie mówi poza ziazi na smoczek.... hmmmm zazdroszczę ze wasze juz mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wasze pociechy zachowują się w stosunku do innych maluchów?Bawią się i cieszą czy jak to wygląda?? Bo ja mam taki problem że mój urwisek bardzo lubi bić inne dzieci ;/ niewiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałąbym zeby coś mówił , w sumie mama i tata alle to jak jest w łożeczku i sobie krzyczy tatatattattatattatattatta albo mammamamammamama , hmmm niewiem jak z dziećmi , ma kolezanke 3 latke i w sumie jest mu ona obojetna . Mamy psa i z psem są najlepszymi przyjaciólmi ;)No ja robię roczek , robię to najwazniejsze urodziny bo pierwsze, juz mam zaplanowane wszystko tylko nie prezent a wy co dacie swoim roczniakom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm taki kłąd to raczej dla dwulatka , ja mojemu autko takie na akumulator na 2 urodziny planuje , ale nie wiem czy nie na 3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Wruciłam :) a co do zabawek to najbardziej wypałowe u mnie to skoczek chociaz niedługo przekroczy kg ale nadal chętnie w nim skacze i karuzelka do łóżeczka fisherprice rain forest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×