Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytając dziś

CZy 67 złotych za 10 dzwonków karpia to dużo???

Polecane posty

Gość pytając dziś

jak w temacie czy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszcz bez uszu
Nie wiem. Mam swojego karpia. A tak swoją drogą to po ile karp żywy jest? Tak z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
jak ludzie moga w ogole placic za tak syfiasta, chyban ajgorsza w smaku rybe? za takie pieniadze to mozna kupic rybe lub mieso najlepszej jakosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allallla
zywy -14 zl/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza od karpia jest
Tołpyga i dużo zdrowsza i smaczniejsza 100 razy - karp w Tesco po 11,90 ca kg!!!!!Ale i tak wolę Tołpygę,nie ma tylu ości:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tołpyga zdrowsza
przecież ją się hoduje w podobnych warunkach co karp. Karp ma przynajmniej zdrowy tłuszczyk. Najlepiej ryby dalekomorskie. Do przedmówczyni - nie krytykuj cudzych gustów smakowych, jak sama nie lubisz karpia nie znaczy, że inni w nim gustują. Nie jesteś wyrocznią dietetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza od karpia jest
pomyłka Tilapia miało być!!!!To ryba z rodziny karpiowatych z o wiele smaczniejszym mięsem i łatwo usuwalnymi ościami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza od karpia jest
Paniusiu powyżej - nie krytykuję tylko doradzam,mnie tez kiedyś ktoś poradził,by zastąpić karpia tilapią i jestem bardzo zadowolona.A ciebie nikt przecież nie zmusza,lubisz karpia to go jedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilapia jest hodowana w azjii,
Tilapia jest hodowana w azjii, tak jak panga. W takich samych warunkach. Radzę tego niejeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
tilapia jest hodowana nie tylko w azji, wielka znawczonio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuoiuoiuoi
Wg tradycji na wigilię mozna jesc dowolną rybę słodkowodną, niekoniczenie karpia. Choc dziwi mnie dlaczego wiele osób go nie lubi. Delikatny smak ma, palce lizac. Moze go ludzie nie umieją przyrządzac. nie rozumiem za to, na co wiele osób robi sledzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od jakości karpia
te gorsze często zajeżdżają mułem - dlatego ludziom nie smakuje.... ja kupuje bezpośrednio na stawach gdzie ryby czyszczą się kilka tygodni w płynącej górskiej wodzie i wtedy sa pyszne 0 posmaku mułu! warto wydać parę groszy więcej lub pofatygować się osobiście nad staw! A mniej ości od karpia jak ktoś nie lubi go z tego powodu, ma Amur -i też jest pyszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
ja tez nie rozumiem, za co ludzie lubie sledzie (oraz karpie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×