Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to jest powód do rozwodu?

czy to jest powód do rozwodu?

Polecane posty

Gość czy to jest powód do rozwodu?

1. mąż nie ma pracy od 10 miesięcy 2. nie ukończył studiów i nie ma żadnego wyuczonego zawodu, chociaż ma już 35 lat 3. mąż odmawia mi seksu - kochamy się średnio raz na miesiąc, a bywa że wcale 4. nie chce dziecka, mimo że przed ślubem twierdził, że założymy rodzinę (ja mam 32 lata i od mniej więcej 5 lat jestem gotowa by zostać matką) Czy na moim miejscu myślelibyście o rozwodzie? Nasz staż małżeński to 11 miesięcy, parą jesteśmy od 10 lat - od ślubu kłócimy się coraz bardziej i mam wrażenie, że ten związek to równia pochyła. Poza tym BRAKUJE MI SEKSU ! Jestem sfrustrowana tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
masz kilka powodów do rozwodu, ja bym sie rozwiodła na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk z jabłuszkiem
to po cholerę ten ślub był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraka_praptaka_.
Czy to Ty, moja żono???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająć się
Hmmm najgorszy jest ten brak seksu:D?.Żenada lub głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój mąż
ja ci kurwa dam rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest powód do rozwodu?
Po co był ślub? Z perspektywy tych 11 miesięcy z pełna odpowiedzialnością odpowiadam, że nie wiem po co, ale wiem, dlaczego - z miłości i chęci zalegalizowania wieloletniego związku. Może naiwnie wierzyłam, jak pewnie wiele kobiet przede mną, że za ślubem pójdzie mobilizacja męża do ukończenia studiów. Wierzyłam, że założymy rodzinę. To, że stracił pracę - zdarza się, ale że jej nie szuka - to już dla mnie nie do zaakceptowania. A brak seksu - to jest dla mnie poważna sprawa - dla mnie satysfakcja w łóżku zawsze przekładała się na uśmiech na twarzy i większą energię życiową. Nigdy nie należałam do kobiet, które boli głowa i wcześniej mąż nie zawodził. od ślubu to się drastycznie zmieniło i czuję się z tym źle. Nie wyobrażam sobie, żeby w wieku 32 lat kochać się raz na miesiąc albo i rzadziej - usycham po prostu. Nie chcę tak żyć. Chcę mieć szczęśliwy dom, odpowiedzialnego męża-partnera, dwójkę albo trójkę dzieci i chyba jest to nie zrealizowania z obecnym mężem. Chce się cieszyć życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająć się
i na takim forum szukasz akceptacji ,porady czy usprawiedliwienia dla swojej niefrasobliwości?trzeba było zastanowić się wcześniej.Smieszna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest powód do rozwodu?
Zastanawiająć się: Czy możesz rozwinąć myśl? Co dla Ciebie jest w tym śmiesznego? Dlaczego jestem wg Ciebie śmieszna? Nie wiem co masz do zarzucenia temu forum, jest pewnie tak samo dobre do dzielenia się swoimi problemami jak każde inne. Zapewnia anonimowość i pozwala wyrzucić to, co mnie dusi i dławi. Czego szukam? Oczekuję że ktoś spojrzy na tę sytuację z boku i podzieli się swoją odpowiedzią na zadane w wątku pytanie w oparciu o 4 wymienione przeze mnie problemy. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie, to po co zaśmiecasz ten wątek? Sprawia Ci to jakąś przyjemność, daje satysfakcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
W życiu oczekujemy że będziemy szczęśliwi w twoim przypadku chyba daleko jest do tego bo nie jesteś zadowolona w jego pozycji zawodowej a raczej jej braku sprawy seksu to totalna klapa a i w twoim przypadku na dziecko już pora . Czy jest coś co przemawia za pozostaniem w związku ? ale najpierw może powinnaś szczerze porozmawiać bo chyba go kochasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to aby nie tak szło?
"i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze odmawia ci dzieci to nawet powód do rozwodu Koscielnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
A swoją drogą ciekawe ile osób bierze jeszcze to pod uwagę i tak zyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska niunia
a powiedz mi czy ty go przez te 10 lat nie poznała? czy on się tak nagle zmienił? bo moze utrata pracy dla niego to wielka porazka i pzrekłada się na resztę? a poza tym kobietka w tym wieku ( najlepszym!!! ) ma taki temperament jak 20-kilku latek. poszukaj sobie młodszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodm sil
Masz prawo do szczescia. Jestes jeszcze mloda, ale nie juz nastoladka. Sex jest podstawa i dzieci i rodzina. Przysiega malzenska a i owszem, ale on tez ja wypowiedzial i oon sie z niej nie wywiazuje wiec porostu zostaw go niech sie podniesie, skoro nie potrafi z toba. To on ma byc oparciem, ponoc lubia zdobywac, wlasnie a jak juz maja to mysla ze nam niczego wiecej nie potrzeba Zycze ci szczescia i nie poddawaj sie... walcz o siebie i swoje szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwko.
"Przysiega malzenska a i owszem, ale on tez ja wypowiedzial i oon sie z niej nie wywiazuje wiec porostu zostaw go niech sie podniesie," Jak to nie wywiązuje się? W którym punkcie sie nie wywiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydszy i najbiedniejszy
To autorka się nie wywiązuje i to ona jest słaba i niedojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjaśnię ci to
"1. mąż nie ma pracy od 10 miesięcy 2. nie ukończył studiów i nie ma żadnego wyuczonego zawodu, chociaż ma już 35 lat 3. mąż odmawia mi seksu - kochamy się średnio raz na miesiąc, a bywa że wcale 4. nie chce dziecka, mimo że przed ślubem twierdził, że założymy rodzinę (ja mam 32 lata i od mniej więcej 5 lat jestem gotowa by zostać matką)" 1. to jest problem, największy dla niego nie dla ciebie 2. pkt 2 może być powodwem pkt. 2 3. patrz pkt. 1 - gość jest zestresowany i nie ma ochoty, cała sytuacja rozwala jego samopoczucie i pewność siebie jako mężczyzny 4. patrz pkt. 1 - dziecko kosztuje Rozwiązanie problemu z pkt. 1 prawdopodobnie rozwiąże problemy z punktów 2, 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjaśnię ci to
errata 2. pkt 2 może być spowodowany pkt. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfhfgjghkjhl
on powinien sie z toba rozwieść skoro tak go obgadujesz na forum zamiast z nim pogadac, a z tym seksem zalosne, spieprzaj dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×