Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość firma ACN

Czy ktos wie cos na temat ACN

Polecane posty

Gość firma ACN

ZNajomy namawia mnie na wpisanie sie w ACN ale nie do konca w to wierze..., czy ktos ma z nimi jakies doswiadczenie. chodzi mi o to czy mozna tam zarobic pieniadze? czy to kolejna piramida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem w tym, że
ludzie którzy tam pracują zarabiają na wciąganiu kolejnych frajerów w to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgtre
trudno sie nie zgodzic z opinia "problem wtym, ze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Bobek
Ja wtopiłem w ACN , a teraz marnuje pieniądze na abonamenty w iWowWe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda o ACN ACN jest największą na świecie firmą teleenergetyczną działa w 23 krajach na 4 kontynentach - to jest fakt http://pl.wikipedia.org/wiki/ACN_Inc. Powstała w USA w 1992 roku jako firma telekomunikacyjna działająca na zasadach marketingu wielopoziomowego. Oferując wszystkie niezbędne usługi dla gospodarstw domowych, od roku jest tez producentem energii elektrycznej. W Polsce działa od 6 lat mając wzloty i upadki a wielu przedstawicieli nie doczekało się uwolnienia rynku energetycznego. Kilku z nich nawet założyło własną firmę świadczącą usługi. Teraz się to dzieje i wydarzy się tylko raz. -Wreszcie Demonopolizacja rynku Energetycznego staje się faktem. Po sześciu latach oczekiwania ACN dostało pozwolenie rządu Polskiego i podpisało umowę partnerską z producentem i dostawcą tańszej energii elektrycznej. W tej chwili 100 przedstawicieli ACN testuje na sobie dostawę tańszej energii a oficjalne rozpoczęcie współpracy ma nastąpić początkiem Lipca. Ze względu że ACN jest pierwszym tak dużym partnerem dla firm energetycznych i jesteśmy w dużo lepszej sytuacji niż w przypadku gdy były wprowadzane usługi telekomunikacyjne gdzie rynek był już podzielony. W przeciągu najbliższych miesięcy wejdą też do Polski tak długo oczekiwane usługi bankowe, czy choć by suplementy co jest odstępstwem od polityki ACN ale świetnie sprawdziło się w KOREI i daje możliwość zarobienia jeszcze większych pieniędzy. - Konkludując do wielu wypowiedzi na forach typu,, Byłem kiedyś w ACN ‘’ - Jestem niezależnym przedstawicielem od 2 lat i nie zarobiłem milionów ale też mi ich nikt w tak krótkim czasie nie obiecał. - jak ktoś nie zarabia z ACN to znaczy że nie umie w pełni wykorzystać możliwości jakie daje własny sklep internetowy, ja dzięki niemu mam klientów w Kanadzie i USA między innymi na( wyśmiany) Wideotelefon czy energię elektryczną i może nie zarabiam kroci ale zawsze coś co daje mi pewność że firma płaci za raz zrobioną pracę. -Nie ukrywam że miałem chwile zwątpienia(jak każdy polak) ale zawsze wydarzyło się coś co dawało mi kopa i zaczynałem pracować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego chodzę jak po.jeb w niebieskiej koszuli i żyję z prowizji z opłat wpisowych nowych jeleni , których rekrutuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×