Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieczeniowaaaaaaaa

pieczen cieleca/jagniecia

Polecane posty

Gość pieczeniowaaaaaaaa

Chce zrobic pieczen z cieleciny lub jagnieciny a poniewaz alubi eksperymenty to zastanawiam sie czy natrzec mieso musztarda? Robilam tak z innymi miesami, zeberkami ale z taka pieczenia jeszcze nie. A moze macie jakies ciekawe i sprawdzone pomysly, przepisy? Mam ochote pod konec pieczenia dorzucic cwiartki ziemniakow i plastry papryki. Jablka to norma - pieczen jest soczystsza a mieso z jablkiem to pychota :) Piszcie, prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria.....;
Wydaje mi się,że cielęcina lub jagnięcina są zbyt delikatne na musztardę,najlepsze będą w ziołach i szpikowane czosnkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
jagniecina za delikatna na pewno nie jest, a cielecina, blee, taki nidorobione mieso bez wyrazu, nie wspominajac, ze cielakom nawet nie dadza godnie pozyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazła się mądrala
a jagnięciu dali????? - przecież to młode owcy,ubite po kilku miesiącach życia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no resz
ale jak zyla owieczka, to sobie chodzila po trawie, a cielak musial gnic w ciemni :o .. madralo ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze względów ... sentymentalno-uczuciowych dzieci zwierzęcych nie jem, nie licząc kur, bo kurczaki wydają mi się jednak mniej kochane w stosunku do cielaczków i jagniaczków - te pasują mi bardziej do głaskania i przytulania niż do jedzenia to samo króliki jem tylko dorosłe krowy i świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×