Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stary Satyr

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Polecane posty

Ponieważ nie będę miał za dużo czasu więc od razu załatwię święta i nowy rok: Foxy życzę, by znalazła faceta uległego i potulnego w domu a władczego i samczego w łóżku; Verze życzę, żeby energię, którą traciła na tym forum, poświęciła na znalezienie w realu tego, czego naprawdę szuka (mam nadzieję, że już to robi); Dekalogowatej życzę, żeby w końcu powiedziała nam (i sobie też) czego naprawdę szuka; Nei życzę, żeby poznała najwspanialszego faceta na świecie; Sobie życzę, żebym poznał Nei; Wszyskim kobietom (a jeszcze bardziej wszystkim mężczyznom) życzę, żeby sperma miała od przyszłego roku smak i zapach lodów truskawkowych; Jak jeszcze mi coś przyjdzie do głowy to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera mit euch
Vera informuje, że znalazła i trzyma się tego jak zbawiennej poręczy i i dziękuje und życzy wszystkiego dobrego. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynom, których faceci lubią miłość grecką, życzę, żeby tylne wejścia otwierały się łatwiej niż główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do siego, Stary Złośliwcze. 🖐️ A to pytanie jest bardzo dobre. Może znajdę w końcu odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
ja wam życzę kasy jak lodu podatków smrodu baby jak zwierz zawsze nią się ciesz chłopa urodziwego dziecka mądrego seksu raz w roku bo masz farta zbokuXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, dzieki Stary... a Tobie z całego serducha częstych i owocnych poszukiwań kotka, tudzież węża w trafie, tresowania kobry, grania na okarynie i ciuckania cukiereczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze sobie zażyczyć, żeby sperma miała smak czekoladowy... ale z uwagi na okolicznosci i topografie terenu truskawki to jednak lepsza opcja ;) a Tobie jakiego smaku cukiereczkow i soczków życzyć? może wanilia? albo o!.... banan! Bo truskawka mogła by byc hmmmm myląca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to naturalny smak mi bardzo pasuje. Nie naprawiajmy czegoś co jest już dobre. Czekoladowy smak raczej do czegoś innego by mi pasował, ale to chyba już zbyt odważne życzenia by były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczki zdrowej kobiety myslę, że nie wymagaja korekty. Smak faceta ujdzie, choc nie ma co długo deliberować - no budyń jednak lepszy ;) Nie wiem, jak bardzo odważny jestes w czekoladowych fantazjach, więc zapytam wprost: co autor ma na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Dziękuję za życzenia! Zaczynają się spełniać - na smak i zapach przyjdzie pewnie czas, narazie jest kolor ;) (tu chyba cud!!!) Odzyskuję wiarę w św. M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×