Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ALEXIA t super ze sie uspokoiłaś po tej wizycie :-) Twoja Kamilka robi raz na tydzień a moja Olimpka 4 razy na dobe i ponoć to tez jakies niezdrowe jest...sama nie wiem, ciesze sie ze przynajmniej kupa jest żółta a nie zielona bo to mnie bardzo martwiło :-) ................................................................................................................................................ 1234 a marchewke to dajesz sok czy gotowaną???? tak tylko wspomnę że gotowana marchew jest na rozwolnienie...moze być po niej zatwardzenie ............................................................................................................................................... ROBWALKA cholerka no współczuje ci tej sytuacji :-( ale dobrze ze macie się gdzie zahaczyć na tą chwilę. Co prawda u tesciów to nie luksusowy apartament dla dwojga ale zawsze cos :-) strasznie to przykre ze musiałas córkę wyprowadzić do ojca och kurcze ale mi przykro jak sobie pomsle :-( trzymam za was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do robwalka
ja nie wiem jak ty mozesz spokojnie spac wiedzac ze corki nie ma przy tobie?nie jedni mieszkaja po 7 osob w jednym pokoju, ja bym spala na podlodze byle by dziecko bylo przy mnie... Pamietaj ze ona moze sobie to zapamietac i poczuc sie odrzucona - mama ma braciszka a mnie oddala... Ile z was dziewczyn rozstaloby sie z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Gdybym wiedziała, że u ojca na chwile obecną ma lepsze warunki i nie dzieję się jej krzywda to bym schowała swóje ego i egoizm wysłała ją do ojca. Sory ale dobro dziecka jest dla mnie najważniejsze..... Wrrrrrrrrr Marchewkę gotuje rozdrabniam i troszkę rozrzedzam daje średnio pół łyżeczki 2 razy w tygodniu. Wodnista kupa była ewidentnie po jabłuszku. Mi też się wdaję żę 37 to jeszcze nie gorączka, z tego co kojarzę to babki w przychodni mówiły że dziecko może mieć właśnie nawet i 37,5 i żeby czopka dać przy 38. Co się dzieję z Smerfaks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA miło mi czytać, że waga u Twojej cory poszła w górę! :) oby tak dalej :) ROBWALKA trzymaj się! i pod żadnym pozorem nie przejmuj się glupimi uwagami kogoś, kto nie zna całej zaistniałej sytuacji! ja jutro wybieram się z Dagą do lekarza. nie wiem co jest grane ale tak dziwnie piszczy choćby miała coś z krtanią. jak płacze to czasem nie potrafi wydać z siebie dźwięku. nie ma kataru, kaszle tylko jak zaleci jej ślinka. niepokoi mnie to, więc wolę dmuchać na zimne. do tego jeszcze od wczoraj dośc ulewa po jedzeniu... mam nadzieję, że to nic poważnego, ale lepiej sprawdzić, tym bardziej, że mam w pamięci zeszlo tygodniową wizytę u chrześniaka mojego m. o chorobie ktorej nie raczono nas poinformować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu moja Weronisia też robi 4 kupki na dzień ale nie pomyślałam że coś może byc nie tak :0 a ine dzieci ile robią???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuje się takimi wpisami,moja córa wie jaka jest sytuacja i jest na tyle rozgarniętą dziewczynką,że rozumie sytuację i wie,że to tylko tymczasowo-krzywda jej się nie dzieje!a ty pomarańczo jak jesteś taka mądra to pomóż znaleźć nam mieszkanie!zawsze radziliśmy sobie sami,po raz pierwszy jesteśmy w takiej sytuacji,ale istnieją jeszcze na tym świecie dobrzy ludzie-przekonaliśmy się na własnej skórze,że nie zostawią człowieka samemu sobie i na dziewczyny z kafe też mogę liczyć!bardzo kocham swoje dzieci i proszę mnie nie oceniać!nikt tak na prawdę nie wie co ja jako matka przeżywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tej chwili u swojego taty ma lepiej niż tutaj,tam ma swój pokój,łózko,ma co jeść,swoich znajomych,babcię-mój były mąż bardzo ją kocha,a moje relacje z nim są dobre-jestem z córką w tej chwili w stałym kontakcie telefonicznym i bardzo za sobą tęsknimy!nie muszę się tłumaczyć przed nikim-sami z R śpimy na dużym materacu na podłodze,mały w swoim łóżeczku,pies koło nas-tutaj jest 5 dorosłych osób,mały i 2 psy-widzę,że komuś trudno wczuć się w sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka nie warto się denerwowac, jeśli ktoś nie przeżył czegoś podobnego to ciężko mu się postawic w takiej sytuacji. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie tej sytuacji, oczywiście pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna
decydowac sie na dziecko nie majac pewnej sytuacji materialnej lub mieszkaniowej? Mieszkan jest duzo do wynajecia - kupienia.... Piszac tutaj o swoich problemach i oczekujac wspolczucia i zrozumienia jest po prostu zalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Proponuję nie oceniać...Są niestety takie czasy,że pracę można stracić właściwie w każdej chwili :/ (oby nie).Robwalka współczuję Ci tej sytuacji.Oby się jak najszybciej poprawiła! Moja Kalinka będzie wysoka,już jest :) Nosi ubranka w rozmiarze 68 i już jej zakładam powoli na 74. ramysia91 cieszę się,że z bioderkami Oliwiera ok. My też szeroko pieluchujemy,a wizytę w poradni preluksacyjnej mamy 20 grudnia 2012 r. Oby się okazało,że z bioderkami Kaliny też wszystko ok i nie muszą jej wsadzić w żaden aparat!!!! (brrrr....). alexia to fajnie,ze Kamilka przybrała na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
pokarmy zamierzam wprowadzać jak Mała skończy 4 miesiące.Po co eksperymentować skoro nie trzeba?Takie mam podejście.Wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robwalka z tego
co wiem to masz 30 pare lat i do tej pory nie masz ustabilizowanej sytuacji finansowej? Ani Twój facet? Jak mozna nie miec zadnych pszczednosci? Ludzie w Waszym wieku wynajmuja mieszkania i jakos sobie radza a wy zdecydowaliscie sie na dziecko nie majac nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może przeniesiemy nasze forum na główną stronę Nk? Wszystkie dołączą i będziemy mieć święty spokój bez komentarzy tych,o których opinię nikt nie prosił.Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz sie tutaj przyzwyczailam, wystarczy ze nie bedziemy reagowac . Robwalka bedzie dobrze po burzy zawsze jest slonce :) kazdy ma wzloty i upadki czasami mniejsze czasem wieksze. Tak naprawde sa ludzue ktorzy maja jeszcze gors ze sytacje np dzieci sa chore powaznie i nie ma pieniedzy zeby im pomoc bo trzeba miec kilkaset tysiecy zloty albo po prostu choroba jest nieuleczalna jak lamliwosc kosci. Cieszy sie ze nasze dzieci sa zdrowe a sytuacja materialna na pewno z czasem bedzie lepsza, wierze w to Robwalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie spia :) ale dzis brzydka pogoda w Łodzi szaro buro tylko nie wiem ile jest stopni na dworze. Dzis z Dominikiem planuje spacer bo od 2 dni nie bylam. Dziewczynki jak pada snieg to zakladacie folie na wozek? Bo ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dziś na 13 idę z Daga do pediatry tak jak pisałam płacze mi z chrypka a od rana pokasluje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. powiem Wam ze jestem za, zeby jakos to forum uczynić prywatnym na nk. piszemy tutaj o tylu rzeczach dotyczących nas i naszych dzieci zapominając o tym ze czytają nas obcy ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-) ............................................................................................................................................................ POMARANCZOWA PROSIŁ CIE KTOŚ O ZDANIE??? wynocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ........................................................................................................................................................ OLCZAK oj współczuje cholerka :-( oby Daga nie była chora, moja malusia ma dziwny katar tzn lekko zapchany nosek i s lyszę jak jej strasznie charczy w gardle i temperatura 37, powinnam isc do lekarza??? tylko boje sie ze jak j a wezme w te zarazki do przychodni to bedzie jeszcze gorzej :-( jak myslicie? MADZIULKA twoja Nikolka była chora? i miała katarek, jak sobie radziłaś? jakies cudowne sposoby? ............................................................................................................................................................... BETI ja od niedzieli nie byłam na spacerku :-( jestesmy wszyscy chorzy Masakra!!! ................................................................................................................................................... HANDZIA dzieciaki na butli ponoc tyle kupek nie powinny robic...tak słyszałam nie wiem dok ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu masc majerankowa pod nosek, disnemar woda morska do nosa i sciagaj "katarkiem" takie do odkurzacza aaa i mi pediatra mowiała ze jak dziecko ma katarek to mozna podawac witamine C czyli cebion 4kropeki raz dziennie cena ok 18zł ja to wszystko stosowałam i nam przeszło i obyło sie bez wizyty u lekarza:))) wiec polecam:)))) napisze potem bo mała mi sie juz budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi moja była chora Bez lekarza się nie obyło Dostała syropy i antybiotyk Miała lekko czerwone gardło i mega katar Nasivin,masć majerankowa i aspiratorem wszystko schodziło Opukuj jej plecki żeby ta flegma nie siadła jej Na oskrzelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i ja jeszcze takie kropelki stosowałam nasivin soft tym psikałam jak odciagłam katarek zeby nawilzyc nosek cena ok 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Daga kataru nie ma, nosek ma czysty, tylko ten dziwny płacz. Zobaczmy co mi powie lekarz mam nadzieję że nic poważnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kładłam mała na kolanach podtrzymujac ja na brzuszku i boki pleców oklepywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×