Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madame Bovary

kolezanka mnie chyba okradla, co robic?

Polecane posty

Wczoraj odwiedzila nas kolezanka z mezem i dzieckiem. Wiadomo dzieci szalaly po domu, trzeba bylo ich pilnowac. W jednym z pokoi zostawilam pewna czesc bizuterii w pudelku. Nic cennego, prezent dla mojego dziecka od prababci. I dzis tego nie ma. Przewrocilam dom do gory nogami, nie ma. Sprawdze jeszcze raz, ale zaczyna mi kielkowac pewna mysl, ze to moze ona? Dzieci ganialy po tych pokojach, pilnowala swojego dziecka, moze "przez przypadek" zabrala. Jak wspomnialam blyskotka nie miala duzej waretosci, ale chodzi o sam fakt. Jak byscie sie zachowaly. Czy moze wogole nie wspominac i ochlodzic stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale dzieci maja niecale 2 lata i nie dosiegly do tej polki. Poszukam raz jeszcze i jak nie znajde to zadzwonie. Ech pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, nie wiem jak sie zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZYDZIECHA :p
UFF ,CIĘŻKA SPRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soiedemnastki sa szaklekjkb
napisz czy dzieci nie wziely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze dziecko przysunelo cos i wtedy dobralo sie do tego i owego, powiedz znajomej ze niech nie poczuje sie urazona ale niech przeszuka dziecko czy czasem maluch nieswiadomie czegos nie zakosil, przytym dodaj ze na dzieckio napewno nie bedziesz sie gniewac zwlaszca na takie male jesli by sie znalazla zguba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×