Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciamciaramciam

To koniec

Polecane posty

Właśnie padła decyzja o rozwodzie. Po 3 latach małżeństwa, a 9 bycia razem. O co poszło? O to, że ja zwracam mu uwagę, że pije i nie umie się zachować. Przykład- wychodzimy do domu i on na koniec, trzymając naszego synka na rękach pije kieliszek wódki- dla mnie to ostatnie żulernia. Potem trzyma małego i potyka się, na co ja próbuję zabrać dziecko to mnie odpycha i zbiega ze schodów potykając się. Sytuacja powtarza się 3 razy i za każdym razem usiłuję zabrać dziecko. W domu awantura, oczywiście ja jestem winna wszystkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, mąż alkoholik - ty jesteś wszystkiemu winna. Nie zmienisz tego ani męża. Sam musi zdać sobie sprawę co z nim nie tak, i chcieć zacząć leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldzka25
u mnie też widać już koniec związku, nie umiemy sie dogadac ;/ jest dzieckiem DDA ja tez mam swoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to alkoholizm. Pije w weekendy na jakiś spotkaniach, 2-3 razy w miesiącu. Niestety do takiego stanu sie doprowadza, że jest straszna awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldzka25
w sumie tu kolezanka wyzej madrze prawi, jestesmy sobie same winne, kazdy jest kreatorem wlasnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nie ma wielkiej tragedii. Gorzej by było jakby pił przez tydzień albo i dłużej, zawalał robote itp. Rozmawiałaś z nim na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mi szkoda tego wszystkiego- mamy dziecko, które oboje strasznie kochamy i wspólny dom. nie umiem wyobrazić sobie rozwodu, walki o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam, on uważa, że wyolbrzymiam. Ja sama jestem dzieckiem alkoholika i boję się tego. On na co dzień jest dobrym mężęm, wspaniałym ojcem, ale po alkoholu to diabeł w niego wstępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldzka25
2-3 razy w miesiacu?? to jeszcze calkiem spoko ;) moj co tydzien lubi wyjsc do chlopakow cos dziabnac i przy okazji zajarac ;/ nienawidze tego, 2,5 miesiaca temu zmarla moja mama, gdyby zyla te moje swieta byly by wspaniale a od wczoraj od rana siedze z dzieckiem sama w domu jak palec ;/ troche zaczynam sie lamac , klucimy sie coraz gorzej, zaczyamy sobie dopieprzac jak najmocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldzka25
probowalas z nim rozmawiac na ten temat?? my tez mamy dziecko tez jest swietnym ojcem nie wyobrazam sobie wychowywania malej z kims innym, ale jesli chodzi o naj jako o pare jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldzka25
oczywiscie ze z kolegami, wigile odbebnil, a 25 wybyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sleepy Kitty, cieszę się, ze mnie rozumiesz. Moja matka zmarnowała życie mi i sobie. Ja sama piję alkohol okazjonalnie, zawsze się kontroluję, i jak widzę jak on sięga po kieliszek to zaczynam się cała trząść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to, że on nie widzi nic złego w tym co robi. Dziś twierdził, że nigdy by dziecka nie upuścił choćby nie wiem co. No i na drugi dzień twierdzi, że to nie mozliwe, i że zmyślam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ojciec wypije , serce mi sie kroi ale ręki do wytrzezwienia nie przykładam. Skonczyło się zabieranie wódki, przytrzymywanie w domu, siły na to nie mam. Zawsze to samo jak wytrzezwieje , przepraszanie itp. Ja już w to nie wierzę, bo i tak za jakiś czas powtórka z rozrywki, nie mam na to siły , dzieciństwo zmarnowane, w młodości nerwów szarpać sobie nie chcę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagraj
i pokaz jak bedzie trzezwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×