Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wilhelm

Czy wyznać miłość byłej???POMOCY

Polecane posty

Gość wilhelm

Witam!!! Prosze o pomoc bo już sam niewiem. byłem z dziewczyna praktycznie od dziecka pierwsza poważna miłość od jakis 4 lat spotykalismy sie normalnie w jej domu i wogole. Niecały rok temu zostawiła mnie dla innego i dobrze wiem ze nie tylko z własnej woli tylko trochę przez wpływ swojej rodziny. Wiem ze ona dobrze wie i jest swiadoma tego ze mnie skrzywdziłą i ze dalej siedze w jej sercu i myslach czy jest sens do niej napisac bo jak tak mysle to itak niemam nic do stracenia wiec czemu nie pomózcie. Nadal ja kocham na moje nieszczescie chyba oczywiscie czy powiedziec jej to??Mówia ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi ale palic za soba mosty to tez chyba nie najlepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja kocham
Wiesz... Tak mówią, czasem warto słuchać siebie samego i to co uważasz za słuszne. Niby dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodZi ale jak wejdziesz drugi raz to woda będzie cieplejsza. Niby nie cZyta się dwa razy tych samych książek ale gdy przeczytqsz drugi raz to bardziej rozumiesz. Myślę że nie masz nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×