Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikamagdalena

chce otworzyć ciucholand, rady mile widziane

Polecane posty

Gość lissiczka
pomysl z pewnoscia nie jest glupi tylko musisz najpierw sprawdzic czy w okolicy takich ciucholandow nie jest zbyt duzo, bo w kielcach jest ich sporo i otwieranie kolejnego trzeba na przykad dobrze przemyslec, nie mowie, ze musisz isc w miasto i szukac gdzie sa, przeszukaj w internecie, czy w panoramie firm, gdzie reklamuje sie najwiecej firm z roznych branz, wtedy bedziesz miala oglad sytuacji jak sie okaze, ze nie ma takich lumpexow ze duzo, to otwieraj tylko jeszcze musisz znalezc dobrego dostawce towaru, bo czesto sie zdarza, ze towar nie jest sortowany i dostajesz byle co powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowadzę taki sklep
więc chętnie podzielę się doświdczeniem. Nie kupuj samego sortu bo to jest towar dość drogi i co za tym idzie też będziesz musiała zrobić wysokie ceny. Najlepiej kupić niesort ( nie szalej i nie kupuj od razu tira) i wspomagać się sortem. Jak już będziesz widziała czego najbardziej ci brakuje to wtedy dokup sort. Jezeli chodzi o lokal to najlepiej w miejscu o dużym natężeniu pieszych w pobliżu np. przystanków tramwajowych i autobusowych, zwróć uwagę żeby nie był drogi. Nie wiem w jakim mieście planujesz to zrobić ale czynsze na ogół są bardzo wysokie i coraz trudniej o dobry ale tani lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoolcia22
Ja tez chcialabym otworzyc ciucholand ale nie wiem ile potrzebuje ubran na start. Chcialabym miec lepsze ubrania wiec musze za nie zaplacic 20-30 zl za kilo. Ile mniej wiecej potrzebuje ubran na 30m2 ? 200-300kg? to jest wydatek jakies 6tys zl jesli to jest lepszy towar i nie wiem czy zarobie tyle zeby kupic potem nastepny. Czy moze ktos doradzic ile trzeba tego towaru na poczatek? Miasto 45tys ludzi, jest kilka ciucholandow ale moze 2 w ktorych mozna dostac lepsze ubrania. Ile mozna na tym zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie o dobrym dostawcy... jezeli bedzie mial naprawde ubrania dobrej jakosci to sukces bedzie, wazne zeby sprawdzac co kupujecie :) bo czasami kot w worku jest tragedia... ja biore ciuchy od nich www.wilowscy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre markowe firmy np. Umbro, Paco Rabanne, często takie ciuchy są lepsze niż nowe w sklepie http://cur.lv/di5m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciucholandem może być dobry pomysł, takie sklepy cieszą się powodzeniem. Tylko to ma sens, gdy w danym mieście nie ma zbyt wiele takich sklepów. Inaczej może być ciężko z funkcjonowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×