Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ineeez\

salatka gyros-z czym podajecie?

Polecane posty

Gość ineeez\

jw.-co podajecie do tej salatki-ja myslalam o bagietce czosnkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej sałatce jest dosyc
składników, nie widzę sensu jeszcze podawać czegoś do niej, zwłaszcza bagietki czosnkowej, w sałatce gyros jest już sos czosnkowy, chyba ze robisz bez ale i tak nic bym nie podawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiec oto my
nie podajemy. nie robimy salatek przyprawionych proszkami chemicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinccova
Chodzi Ci o gyros na talerzu, tak? To ja robię tak: mięso (najlepsze jagnięce) marynuję w przyprawach (kolendra mielona, kumin, czosnek, cebula, cynamon, chili, papryka, pieprz, curry, sól), oliwie i odrobinie soku z cytryny. Smażę. W dużej salaterce mieszam warzywa: ogórek, pomidor, sałatę lodową, czerwoną cebulę, czasem kilka czarnych oliwek w plasterkach. Osobno podaję sosy: czosnkowy z przyprawami (jogurt grecki, czosnek, sól, szczypta kuminu, szczypta kolendry mielonej), tzatziki, ketchup, czasem hummus. Każdy po nabraniu mięsa i sałatki doprawia jak chce. Do tego zależy: jak mi się chce zrobić to chlebki pita, jak nie to na szybko tabouleh czy ryż. Czasem ziemniaki z piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argentiiiiina
co to jest ta salatka gyros,jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnikko
argentiiiiina, takie obrzydliwa mieszanka mięsa z chemią i głównie kapustą pekińską, utaplana w majonezie. 1000 razy bardziej podoba mi się wersja katinccovej, to jest prawdziwe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyros to gyros
A zrobili z tego salatke jak wymieszali wszystko razem z majonezem. Tak jak I golabki bez zawijania nuedlugo będziemy mieli sałatki kotletowo - bigosowe i tym podobne wymieszane razem dania. Jednym slowem Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijuy
Moj znajomy Argentynczyk byl w Polsce i mowil,ze na stole byly zawsze rozne salatki(nie za bardzo to mu smakowalo).Co wy z tymi salatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee Vincent ładniej
No a ja pracowalam wiele lat na zachodzie w restauracjach I zadnych takich sałatek nie widziałam . Tylko klasyczne typu valdorff lub cesar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×