Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja 111

Co zrobić z makaronem na obiad ?

Polecane posty

Gość Kaja 111

Mam ochotę na makaron chcę ugotować coś niezbyt ciężkiego,bo karmię piersią. Znacie jakiś fajny przepis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z serami i sosem smietanowym z pomidorami i bazylia i czosnkiem z brokulami i serem plesniowym z pieczarkami jajkiem i pomidorami z kurczakiem i pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 111
Kaciu mogę prosić przepisy krok po kroku ? :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z serami Ja preferuje takie jak parmezan gorgonzola ale zrob z jakimi masz makaron podgrzej na patelni na oliwie z oliwek lub na masle przypraw jak lubisz ja preferuje pikantne ale ze wzgledu na to ze karmisz piersia niewskazane ale np ziola prowansalskie czy oregano zaszkodzic nie powinny Drobniutko posiekaj cebulke podsmaz na drugiej patelni sery rozdrobnij wrzyc do cebulki na koncu podlej smietana do sosow ( np laciata ) mozesz albo wymieszac albo podlac makaron tym sosikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pomidorami i bazylia i czosnkiem z brokulami i serem plesniowym z pieczarkami jajkiem i pomidorami z kurczakiem i pomidorami Pomidory albo daj z puszki albo sparz obierz ze skorki drobniutko posiekaj poddus na oliwie z oliwek dodaj po chwili drobno posiekane zabki czosnku posyp bazylia brokuly ugotuj ja drobno kroje tez podsmaz na patelni osobno zrob sos z gorgonzoli na wolniutkim ogniu podgrzej smietane do sosow po chwili dodaj wkruszona gorgonzole na ugotowanym makaronie poloz brokuly polej tym sosikiem pieczarki poszatkuj podsmaz na maselku dodaj pomidory takie jak opisalam wczesniej wbij jajko gotowym sosikiem polej makaron piers z kurczaka drobniutko pokroj podsmaz na masle lub oliwie z oliwek pomidory jak wyzej przypraw tymiankiem bazylia i ziami prowansalskimi wszystko razem porzadnie wymieszaj poddus polej makaron opcjonalnie zrob sos pomidorowy osobno a kurczaka podsmaz osobno na makaron wyloz kurczaka polej sosem co do przypraw w Twoim stanie odradzam papryke ostra gotowe przyprawy itp szczypta soli ziola najlepiej swieze moze szczypta czarnuszki smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 111
Kaciu dziękuję ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 111
świetnie wszystko opisałaś tak prosto 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 111
Spytam Cię o coś jeszcze mam 2 opakowania śledzi (matjasy w oleju lisnera) jak mogę je przyrządzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
bo kaciaa to jest kochana dziewusia :) zawsze tam milo doradza, tlumaczy, nawet jak ma kilka razy powtarzac to sie nie niecierpliwi, jest po porstu mila, zyczliwa osoba :) swiat bylby piekny, gdyby takie osoby byly doceniane i nasladowane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 111
No rzesz bardzo ładnie to ujełaś :-) i masz całkowitą rację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
ty kaju tez wygladasz na mila osobe :) dobrej nocy dla ciebie i dzieciecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 111
Dziękuję bardzo mi miło ;-) Tobie też dobrej nocy No rzesz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×