Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pattti

jakie łożeczko dla maleństwa ?

Polecane posty

Gość pattti

witam mamy, przygotowuje sie do kupna łóżeczka dla dziecka i może któs tu doradzi jakie kupić. po pierwsze model, firma łozeczka? jakie sa najbezpieczniejsze ? widziałam całe zestawy na allegro i moze polecicie coś ? warto kupic cały komplet ( łozko, posciel itp) czy pojedynczo? bede wdzieczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi a8
Polecam kojec a nie drewniane lozeczko,wygodne i bezpieczne,moj synek ma 3 latka i nadal w nim spi.Drewniane moze i ladnie wyglada ale kojec jest praktyczniejszy.POLECAM NAPRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattti
dzieki za odzew ale raczej zdecydowana jestem na łózeczko drewniane tylko sęk w tym ze nie mam pojecia jakie kupić. co do kojca to wydaje mi sie ze kurz by na nim osiadał i sie brudziło bo to w końcu materiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka i kijanka
Jak jestes zdecydowana to w czym problem? W kosmos sie na tym nie poleci, to nie musi byc nic specjalnego. Ustal co dla Ciebie jest najwazniejsze i tym sie kieruj przy zakupie. Np jezeli chodzi o lozeczko to zalozylam sobie, ze przede wszystkim musi byc ladne. Malemu dziecku przeciez i tak bez roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaaaaaaaaaa
upewnij się że szczebelków dziecko jak podrośnie samo nie wyciągnie (mój brat tak się wycwanił), wygodnie jest na samym początku jeśli jest dwuczęściowa ścianka z boku, opuszczasz górę na zawiasach i łatwiej np.siedziec przy dziecku czy costam robic a jak wychodzisz to podnosisz i jest normalna wysoka ścianka itd. No i dobrze żeby była dolna część ścianek wyściełana albo kup specjalne poduszki do zawieszania na szczebelkach bo jak np. dziecko lubi w czasie snu pchać się w jeden kąt to zeby sie nie uderzyło. komplet tylko jeśli materac i pościel są dobrej jakości, jak chcesz mieć np. hipoalergiczne to lepiej osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży obwod
A ja kupiłam zwykle łóżeczko, ale za to wybrałam najlepszy materac. To on jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×