Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a może powiecie

wyroby szydełkowe-jakie kupiłybyście?

Polecane posty

Gość a może powiecie

potrafię nieźle robić na szydełku, tak sobie pomyślałam że może mogłabym trochę dorobić do domowego budżetu ale nie bardzo wiem co w tych czasach dobrze się sprzedaje , odpadają ubrania , mogę zrobić rózne serwety, bieżniki czy obrusy lub ozdoby świąteczne typu aniołki , bombki itp /to oczywiście na następny rok/ ale zastanawiam się co "ma wzięcie", przeglądam allegro i nie widać dużej ilości kupujących tego typu rzeczy, a z drugiej strony trafiłam na jakąś stronę gdzie takie wyroby sprzedawane są jako rękodzieło i np aniołek na allegro kosztuje 6 zł a taki sam na tamtej stronie 15 zł i niby mają zbyt a na allegro nie więc nie wiem jak to możliwe? oczywiście nie dawałabym jakichś wygórowanych cen ,raczej porównywalne co do aukcji allegrowych a z drugiej strony szkoda namachać się tym szydełkiem a nie mieć zbytu więc chciałabym się podpytać co byście ewentualnie wy kupiły, za jaką cenę, jakie wyroby "schodzą", co jest poszukiwane? Latwiej mi wtedy będzie ocenić co warto robić, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Myslę ,że firanki -zazdroski .Sama długo szukałam pani ,która zrobi mi według podanego wzoru ,koloru i wymiaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c'est la vie...
przyjechalam z zagranicy na Swieta pierwszy raz od kilku lat i zachwycily mnie szydelkowe ozdoby na choinke.... szukaj zbytu za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospocha gospocha gospocha
Piękne obrusy,mam meble antyczne,więc piękną do nich ozdobą byłyby obrusy w kolorze ecru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaalllaaa
ja tez szydelkuje, robie chusty, kominy na sztyje, czapki... i takie rzeczy schodzą teraz bo zima idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza od karpia jest
nawiąż kontakt z galeriami,cepeliami itp.tam chętnie nawiążą współpracę i kupią twoje piękne wyroby,pomysł z czapkami,kominami,chustami to też super pomysł,dziś modne są takie piękne rzeczy,może jeszcze jakieś peleryny ,poncha itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciała np firanki
zazdrostki na małe kuchenne okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia&*&
Też szydełkuję i jedyne co udało mi się sprzedać to kilka ozdób okiennych i ozdoby choinkowe typu dzwonki,aniołki,bombki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja marze o swetrze z kapturem
ale ile moglby kosztowac? Boje sie ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×