Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zafajdana burakami

PRZYSTAWKA NA SYLWESTRA

Polecane posty

Gość nie nie nie znajoma
ja mysle ze najlepiej bedzie sporządzić coś na kształt ciasta naleślikowego. mąka, woda, przyprawy (papryka słodka, papryka ostra, sół, granulat czosnkowy, pieprz) jajko. rozbełtać i dodać płatki kukurydzane. smażyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
a w ogóle najlepeij by było jakbys jeszcze zamarynowała je przez noc. wtedy bedą bardziej wyraziste. mozesz je marynowac w przyprawie do kurczaka i z cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camembert smażony z żurawina, moze jakis boczek pieczony i zawijany jak koreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem jak robię
wspaniałe skrzydełka składam je w trójkąty, nic nie obcinam, wkładam do garnka zalewam wodą z przyprawami: sól, pieprz, liść laurowy, czosnek, papryka, majeranek. Gotuję kilkanaście minut, , tyle żeby nie były surowe, ale nie rozlatywały się wylewam wodę, skrzydełka w garnku polewam niewielką iloscią oleju (nie trzeba już potem dawać dodatkowo tłuszczu do pieczenia), mieszam, wsypuję mieszankę przypraw do drobiu, albo gotową, albo moją domową - pikantną, też mieszam, na koniec daje bułkę tartą. Całe mieszanie odbywa się delikatnie, żeby się skrzydełka nie porozwalały - najlepiej, przez potrząsanie garem przykrytym przykrywką układasz na blaszce, pieczesz do zrumienienia pyszne z sosem jogurotwo czosnkowym albo z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem jak robię
drugim hitem imprezowym jest śliwka suszona z boczkiem - śliwki zawijasz w wędzony boczek, spinasz wykałaczką i zapiekasz w piekarniku pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Ja tez ide do znajomych na Sylwestra i robie salatke makaronowa,paluszki slone z serem zoltym dzis pieke i upieke kieszonki z coiasta francuskiego nadziewane grzybkami smazonymi plus alkoh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na imprezie nie wiadomo, kto na co będzie miał smaka. Ja zwykle stawiam na stole: *sałatkę (z ryżem lub makaronem, by była sycąca), *nuggetsy z dipem czosnkowym, *chipsy / paluszki / precle / orzeszki ziemne, *słodkości - talerz z ciastem i miseczka z miksem cukierków. Tu jest fajny pomysł na krakersy z pastą z tuńczyka: http://kulinarnesos.pl/krakersy-z-pasta-z-tunczyka/ Proste do zrobienia i cieszy oko;) Można też zrobić: koreczki, kanapki, rollsy z tortilli i... ...chyba pomysły mi się wyczerpały;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×