Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilaaaaaaaaa

alimenty od małżonka dłużnika

Polecane posty

Gość emilaaaaaaaaa

Witam Mam pytnie czy ktoś sie orientuje czy komornik moze ściągać alimenty od małżonka dłużnika? Chodzi o to, że mój były mąż nie pracuje i komornik nie może zająć mu wynagrodzenia, czy w takim wypadku moze zająć wynagrodzenie jego obecnej żony? dodam, że są to alimenty nie na mnie tylko na nasze wspólne dziecko. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongolski hodowca motyli
Ja na jego miejscu też bym nie pracował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziej
nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmno
Wnieś pozew o alimenty od jego rodziców lub rodzeństwa wtedy jak w banku masz kasę od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic podobnego
w przypadku rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od mojego nie mógł
sciągnąc,bo nie pracował to załozyłam sprawę teściowi i zasądzili mu. Po otrzymaniue wyroku zaniosłam go od razu do komornika i sciąga z tescia. Pieniądze mam regularnie,bez zadnych przerw czy opóźnień. tesc jest na emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od mojego nie mógł
OD JEGO ŻONY NIE SCIĄGNĄ,TO NIE JEJ SPRAWA. NIE MOGĄ TAK ZROBIC. TO JEGO ZOBOWIĄZANIA,A NIE MAŁZONKI I Z JEGO DOCHAODÓW MAJĄ OBOWIĄZEK ŚCIĄGAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Nic podobnego błąd jeśli tatuś nie płaci jest nie ściągalny w następnej kolejności są jego rodzice, jeśli ich nie stać bądź nie żyją jako następne jest rodzeństwo tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinlai
od październiika 2008 za długi (alimentacyjne) cierpieć będzie musiał nowy partner (partnerka) dłużnika. Komornik oprócz rzeczy dłużnika będzie mógł zająć również majątek należący do osoby zamieszkującej z nim, niezależnie od tego, czy będzie on żył z tą osobą w związku małżeńskim, czy też w konkubinacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanie
jakis tu błąd widzę jak od 2008 roku ktoś cos BĘDZIE musiał??? No przeciez do cholery mamy 2012 to chyba już od trzech lat musi tak czy nie? czy wy ludziska ju z do reszty podurnieliśta w tym internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×