Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frytka95

Sama nie wiem...?

Polecane posty

Witam wszystkich, chciałam zacząć od tego, że pozdrawiam wszystkich czytających to forum jest naprawde suuuper Chciałam się Was doradzić co moge robić dalej... Mam 17lat i jestem w dość nietypowej sytuacji... w lato b.r spotkałam calkiem przypakiem fajnego "kolesia", spacerowalam, on podszedł do mnie i zagadał... wydawal sie taki "inny" niż inni < wyjątkowy, rozmawialo mi sie z nim tak, jakbym znala go od pszedszkola... Jest z tej samej miejscowosci co ja. Powyżej napisałam, że koleś bo on ma.... 29lat... i dziecko... obecnie nie mieszka se swoim dzieckiem, a z jego matka utrzymuje sporadycznie kontakt gdy chce spotkac sie z córką... Oczywiscie moi rodzice "zabraniaja" mi sie z Nim spotykać, ale i tak to robie.... Wiem, że dziecko zawsze bedzie na Jego pierwszym miejcu.... ale za kazdym razem jak sie spotykamy, mowi mi, że jestem dla Niego "ważna" i nie obojętna...Ludzie z Naszej miejsowości dają strasznie głupie plotki na nasz temat oczywiście wymyślają wszystko od samego początku do samego końca... "koleś" ma na imię Mateusz... mowi mi, że dla Niego nie liczą sie te plotki ale, że jak dla mnie lepiej by było poczekać, że jestem młoda i że na pewno znajde sobie kogoś "odpowiedniego"... ale mi na Nim STRASZNIE zależy... mówiłam mu o tym, kolejny raz powtorzył, że mu na mnie zależy, ale nie chce, abym przez Niego zmarnowała najlepsze lata swojego życia, powiedział, żę chce poczekać do mojej osiemnastki, bo szanuje zdanie moich rodziców... Piszemy ze sobą, spotykamy się.... Ale chciałam Was zapytać czy robić to dalej > pisać, spotykać, jak i tak oboje wiemy, że narazie z tego nic nie bedzie... Zerwać z Nim kontakt i zapomnieć... czy utrzymywać poznawać sie lepiej i poczekać do mojej 18stki a wtedy zadecydować czy nadal chcemy być razem...??? Błagam pomóżcie mi... wiele osób jest temu przeciwna, że to właśnie on i że różnica wieku... Chcem abyście Wy przedstawili mi swoje zdanie na ten temat... Z góry dziekuję i przepraszam, żę tak dłuuuugo.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołubiecc
A czy on jest w ogóle wolny? Ma rozwód? Jesli on jest poważnym facetem to powinien sam zakończyc tę znajomość. Jesteś za młoda na kontakty z dzieciatym facetem pod trzydziestkę. A różnica wieku? Tu nie o róznicę wieku chodzi, a raczej o Twój młody wiek i Twój brak doświadczenia w sprawach damsko-męskich - zachłysnęłaś się tą znajomością i przestałaś racjonalnie mysleć. Rozejrzyj się lepiej za jakimś rówieśnikiem. Daj sobie czas na podejmowanie ważnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolny, nie miał ślubu... ale mi się z Nim tak dobrze dogaduje, nie to co z kolesiami w moim wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołubiecc
Przemyśl czego chcesz, czy stałego związku, czy tez przelotnej znajomości. Jak byłabys z nim to jak wyglądałoby np. wasze życie towarzyskie? Dobrze czułabyś się w towarzystwie jego znajomych, a on w towarzystwie Twoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie nie i ja to doskonale rozumiem... tylko, że ja się do Niego tak strasznie przyzwyczaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołubiecc
Myslę, że sama masz obawy i do końca nie wiesz co zrobić. Tłumaczysz się przyzwyczajeniem. To normalne. Jak człowiek musi zdecydować i zakończyc związek, czy znajomość z druga osobą to wynajduje tysiąc powodów żeby tego nie robic - w ten sposób się usprawiedliwia. A dlaczego nie chcemy kończyc nieodpowiednich związków? Duzo osób boi sie samotności uważając, że lepszy taki związek niż zaden. Myślę, że powinnaś dobrze sobie przemysleć za i przeciw. Jesli nie jesteś do końca pewna tego związku to zakończ go. Życie nie lubi próżni - wczesniej czy później jakiś miły chłopak w odpowiedniejszym wieku znajdzie się u Twojego boku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×