Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kontarxt

Szukam starszej ode mnie/dojrzałej Pani

Polecane posty

Gość Kontarxt

Ktora ma ochote uprawiac seks z młodszym od siebie mężczyzną; ) mam 20 lat 178, 70kg, Śląskie; Bytom- Okolice, Mogę przesłać fotkę, Propozycja ważna na najbliższe dni Sapwearo@o2.pl Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontarxt
Kobiety mimo wszystko trzeba zdobywać... A podstawą jest nie zniechęcać się. Dziękóweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears, 49 lat
Kobiet nie znajdziesz, ale jaby co, to ja tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontarxt
W życiu : D Dlatego ośmielam się wobec dojrzalszych Pań zwrócić, aby przeżyć niesamowite chiwle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam
Kontarxt a wezmiesz do paszcza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontarxt
Straćcie się pomyleńcy : D Szukam dojrzałej kobiety, która zechce nauczyć mnie sztuki łóżkowej, a nie dziwaków wpisujących się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears, 49 lat
Ciekawe kiedy do twojej ograniczonej inteligencji dotrze, że tu nie masz kogo szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz......
Ja popieram autora tematu bo sam szukam takiej kobiety wiec jestem jakby to powiedziec konkurencją dla autora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontarxt
Ciebie , koleżko, to ja już nawet nie chce kwestionować. Co Ty przewodnik z wykształcenia, że doradzasz mi , gdzie mam szukac?? Poszukaj siebie w drugim pokoju, czy Cię przypadkiem nie tam nie ma. Mam tą świadomość, że kobiety nie rzadko muszą przemierzyć ciężkie chwile, niezależnie. I nadal dbają o swoją egzystencje, bo są dzielniejsze, niż nie jeden facet i nie zaniechają, tylko Żyją! Dlatego może się zdarzyć, że poczują się atrakcyjniej u boku młodego męszczyzny. A , że nie rzadko mnie wprawiają w zachwyt, to stąd też moja inicjatywa; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontarxt
Mężczyzny * : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia umcia
ja ci dam namiary na starsza pania, ktora cie nauczy sztuki lozkowej. co tydzien u mnie sprzata i odkurza pod lozkiem, wie jak je dzwignac i wsadzic pod nie rure od odkurzacza, by zebrac kurz i pajaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
Każdy wiek ma swoje potrzeby :D Będziesz starszy zdecydowanie zaczniesz preferować 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears, 49 lat
Poczekamy, aż mu faja zmięknie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontarxt
Dzięki, obejdzie się : D Myśle, że z tym problemu nie mam, bo wykształcenie mam gastronomiczne Kelner/Barman, więc sprzątanie muszę mam wtłuczone do łepka : ) Poza tym to od pół roku mieszkam sam, więc musze sobie radzić, a obecnie jestem na urlopie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×