Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włascicielkaaaaa

Zakupienie towaru bez faktur jak -remament

Polecane posty

Gość włascicielkaaaaa

To mój pierwszy remament kupiłam trochę towaru bez faktur .Od znajomej która likwidowała sklep. Nie była vatowcem więc nie mogła wystawić mi fv. Jak ten towar uwzględnić w remamencie. Wpisywać go czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analfabeta założył topik
REMANENT!!! A nie żaden remaMent... Kobieto skąd jesteś i jakie masz wykształcenie? Czy poprawna pisownia i wymowa bolą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascicielkaaaa
tak jestem analfabetą a dokładnie dyslektykiem.Często przekręcam wyrazy albo robię literówki. Zadowolona? Osoby które potrafia mi doradzić n/t remanentu proszę o odp. Zyczę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość most na rzece Wieprz
po co te nerwy ? Odpowiedź. Masz ,, lewy ,, towar , i w razie kontroli możesz mieć duuuuuuże kłopoty. Nie wpisuj , tylko szybko sprzedaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak???????????
a ja się zastanawiam jak ma to sprzedać - nabijając na kase wyjdzie przy remanencie jaki miała obrót a jakie koszta (ze towaru za dużo) nikt nie uwierzy w 300% marże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomoscprzepisówniezwalni
"Nie była vatowcem więc nie mogła wystawić mi fv" Skoro nie była vatowcem to musi wystawić rachunek!!! Tak nie można, masz szczęście że nikt nie przyszedł do ciebie z US!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady i tak nie wyjdzie
lepiej niz jak by miała rachunek czy fv. Przecież jak sprzeda musi wykazać obrót - i zapłaci podatek od zysku. A zysk będzie miała większy niz koszta skoro nie ma faktur. Ludzie oszukuja na większą skale np. na allegro . ( i podatków nie płacą wcale ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnam siedziec
bez przesady. nie straszcie kobiety. ja od 2 lat kupuje polowe towaru za cene netto czyli bez faktury. marze to sobie moge miec nawet i 500 % -kogo to obchodzi. poprostu sa tez takie hurtownie gdzie wystawiaja faktury jakie sie chce czyli cene jaka mi potrzebna i sztuki. mam tu na mysli branze odziezowa. a kto nie kombinuje ten nie ma . ja nigdy nie przedstawialam tez prawdziwych utargow zeby nie przejsc na vat i na kase fiskalna.w Polsce sie nigdy nikt niczego nie dorobi legalnie !bo jezeli juz wykarzesz jakis wiekszy dochod i mogloby byc ci lzej to ci dosraja z podatkiem i zabiora zasilek rodzinny bo przekroczysz kryterium doch. i jak tu nie kłamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powinnam siedziec
100% racji. W tym kraju nie da się inaczej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×