Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _otua_

Asystentka dyrektora, pomocy!

Polecane posty

Gość _otua_

Witam :) Mam pytanie do osób mających jakiekolwiek pojęcie o stanowisku asystenki dyrektora. Mianowicie, czy któraś z Was pracowała na w/w stanowisku? Jaki jest zakres obowiązków takiego pracownika? Jeszcze jedno, czy jest w ogóle możliwe przyjęcie niedoświadczonej osoby na takie stanowisko? Niektóre firmy organizują szkolenia, trudno się wkręcić w rytm takiej pracy? Proszę o rzetelne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _otua_
Nikt nie pomoże? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
a co tu umieć kawę zaparzyć ?? skserować ? czy może zadzwonić i zorganizować spotkanie lub zarezerwować stolik lub hotel?? no i ni zapominaj o tym by przeszkolić się z...głębokiego gardła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _otua_
taka sobie: daruj sobie takie uwagi głupia prostaczko, czytać nie umiesz - chciałam tylkko rzetelnych odpowiedzi, nie takiego debila jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze góruuuuuuuuuuuuuu
moja kzunka jest na takim stanowisku. dobrze zarabia, ma mnostwo wyjazdow-zagranicznych tez, spokan, tworzy sama projekty, galerie itd. jest od groma roboty, praca wyczerpujaca, ale cos za cos. dobrze zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
ty tu od debili nie wyrzucaj, bo sama bystrzachą nie jesteś :D nie wie co robi asystentka dyrektora?? co po znajomości się dostało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _otua_
a żebyś wiedziała, że po znajomości :) pytam dlatego, ze różne są obowiazki na takim stanowisku. wasze góruuuuuuuuuuuuuu : powiedz mi, miala doswiadczenie w tej brany zanim się tam zatrudniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _otua_
* branży, przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze góruuuuuuuuuuuuuu
nie,nie miala. pracowala wczesniej w sklepie obuwniczym:) to bylo na studiach. obronila sie i zostala asystentka. tez po znajomosci-jak to teraz jest w tych czasach. bez znajomosci,nie ma sie NIC. czeka cie duzo pracy,zalezy wlasnie jaka to branza, jaka to firma? bedziesz robila duzo, a moze tylko kawka,herbatka, zamawianie czegos przez tel... jesli jestes ladna, wysoka,szczupla, masz aparycje, potrafisz uzyc intelektu, to sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatmdgdpaw
wow gratuluje! Jakie studia skonczylas, ze dostalas taka propozycje? Uroda tez pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatmdgdpaw
mowicie o wawie? Az takie znajomosci trzeba? Ile zarabia taka asystentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze góruuuuuuuuuuuuuu
nie boj sie. jaka by to praca nie byla, to pocztaki beda trudne. trzymaj sie tego stanowiska. dasz rade. bedziesz siedziala w papierkach i jezdzila do klientow i pewnie monitorowala innch przedstawicieli-raporty itd. fajna sprawa:) moge wiedziec w jakim miescie i jaka kasa za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _otua_
Ale wydaje mi się, że dla osoby bez doświadczenia będzie jeszcze trudniej.. echh :( Okolice Poznania, ponad 2 tysiące na rękę z tego co wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze góruuuuuuuuuuuuuu
moja kuzynka ma 3500 na reke z tego co wiem. na pewno tyle miala pare m-cy temu. tyle,ze ona ma wyjazdy po europie, galerie tworzy, spotkania. ma jakies dodatki jeszcze,takze na polskie realia, niezle sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze góruuuuuuuuuuuuuu
ona tez nie miala doswiadczenia,zero:) ale przeszkola cie, naprowadza i poradzisz sobie. ona tez poradzila, chociaz czasami musi byc w 2 miejscach jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _otua_
No to bardzo ciekawą pracę ma :) Powiedz mi, jakie studia skończyła ta Twoja kuzynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze góruuuuuuuuuuuuuu
WNEiZ na: UMK Toruń z fb wzielam,bo sama nie wiem. jestesmy z innego miasta. dwa konce Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatmdgdpaw
guruuuu skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze góruuuuuuuuuuuuuu
z pomorskiego, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim trzeba znac
obce języki - spelniasz to kryterium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizzli22
jakie to obowiązki,śmiech!!!!Musi być dyspozycyjna dla szefa i dawać się obmacywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×