Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samantya

Jaką farbę polecacie?

Polecane posty

Gość samantya

Chciałabym po nowym roku odświeżyć mój salon. Pomyślałam, że pomaluje na jakiś fajny kolor jedną ścianę. Nie mam tylko pomysłu na farbę. Chciałabym jakąś dobrej jakości. Taką żeby nie było zacieków i żeby dobrze kryło. Myslałam o kolorze wrzosowym albo jakimś delikatnym fiolecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
najlepsze farby są z beckersa (logo z tęczą) - dość drogie, ale świetnie kryją. wystarczy raz pomalować i jest extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirra-bella
ja używałam farb Magnata. bardzo mi się nimi dobrze malowało. mają dużo ładnych odcieni. na ich stronie jest cała paleta dostępnych kolorów. jest to bardzo pomocne, ponieważ do sklepu przyszłam już z konkretnym, wybranym odcieniem i sam zakup zajął mi niewiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-jewska
Ja mam zamiar pomalować swój pokój na "kwiat lawendy" ze Śnieżka Barwy Natury. Zobaczyłam niedawno u znajomej ten kolor z tym, że ona ma go w salonie, a ja chcę do sypialni. Super wygląda, tak klasycznie, elegancko ale też z fantazją. Wydaje mi się, że może taka barwa ożywić pomieszczenie, dodać mu swego rodzaju smaku i klasy. Do tego myślałam o białych dodatkach, naprawdę może wyglądać super! Im szybciej się zrobi cieplej tym szybciej zrobię ten remont!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenkowa
a ja właśnie nie mam pomysłu. Idzie wiosna i z wielką chęcią zmieniłabym coś w wystroju. Nadała swojemu salonowi i sypialni jakiegoś nowego wyrazu i nowej jakości. Zakochałam się ostatnio we wszelkich odmianach fioletu, ale z drugiej strony wiem, że całego domu na fioletowo pomalować nie mogę. Przeglądałam ostatnio sporo gazetek i sporo katalogów z najróżniejszymi pomysłami. Spodobał mi sie taki z magnatu - połączenie fioletu z zielenią i myślę czy by np jednej ściany w takie pasy nie pomalować. Myślicie, że wyszłoby fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×